Putinas daugiau nei 4 valandas atsakinėjo į žurnalistų ir gyventojų klausimus

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas iš savo rezidencijos daugiau nei keturias valandas atsakinėjo į žurnalistų ir šalies gyventojų klausimus. Putinas sako, neva Rusija su koronavirusu tvarkosi geriau nei kitos šalys, o prisaikdinus Džo Baideną tikisi šiltesnių santykių su Amerika. Putinas nepraleido progos pasityčioti  iš Kremliui metamų kalinimų dėl Navalno apnuodijimo.

4 valandas 30 minučių, – tiek laiko šiemet truko tradicinė Vladimiro Putino spaudos konferencija. Šiemet ji kitokia – dėl Rusiją drebinančių koronaviruso antirekordų vyksta nuotoliniu būdu, o klausimus prezidentui užduoti gali ne tik žurnalistai iš Kremliaus valdomų žiniasklaidos priemonių, bet ir paprasti šalies gyventojai.

Šie metai – vieni sunkiausių V. Putinui per visą du dešimtmečius trunkančią jo valdymo erą. Rusijai skaudžiai smogė koronavirusas, o šalies ekonomika susidūrė su rimtais iššūkiais, tačiau V. Putinas bando nupiešti kitokį vaizdą.

„Galima drąsiai pasakyti, kad pasitikome problemas narsiai. Iš dalies netgi susitvarkėme geriau nei kitos šalys, besigiriančios stipria ekonomika“, – sako Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas.

Pavasarį V. Putinas surengė referendumą konstitucijai pakeisti. Jos pataisos nutiesė V. Putinui kelią į valdžią dar 12-ai metų po 2024-ųjų, kuomet baigsis ketvirtoji jo, kaip prezidento, kadencija. Opozicija sako, kad tokiu būdu V. Putinas tyčiojasi iš tautos, tačiau šioje diskusijoje jis apie godų valdžios siekį kalba atsargiai.

„Dar nenusprendžiau, ar dalyvausiu 2024 metų rinkimuose. Kalbant apie stabilų šalies vystymąsi, tai kainuoja daug. Formaliai tautos leidimą turiu. Darysiu tai ar ne – pažiūrėsim“, – pasakoja V. Putinas.

V. Putinas kalba apie cheminiu ginklu „Novičioku“ apnuodytą opozicijos lyderį Aleksejų Navalną ir tyčiojasi iš CNN, „Bellingcat“ ir kitų žiniasklaidos priemonių nepriklausomo tyrimo, kuris su daugybe netiesioginių įkalčių atskleidžia, kad Navalno nuodijimu rūpinosi specialios FSB grupės nariai.

„Kam jį nuodyti, kam jis reikalingas? Suprantate? Jei kas nors būtų norėjęs jį nunuodyti, tai ir būtų padaręs iki galo“, – teigia V. Putinas.

Neapsiėjo spaudos konferencija ir be pasisakymų apie Jungtines Valstijas. V. Putinas viliasi, kad prezidentu tapus Joe Bidenui, šalių santykiai pagerės.


Rašyti komentarą...
T
Tai va
2020-12-18 11:03:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jis tikriausiai komikas , kam reikalingas Navalnas , butume noreje ir nunuodije . Taigi nuodijam ar saudom Nemcovus ar i kalejimus norim sodinam Chodorkovskius ar tortu i snuki vaisiname Kasjanovus . Ne visi reiskias gali gyventi rusijoje o siuo metu ir ka matosi baltarusijoje . Kvailumui ribu nera ir nusikaltimams.
Atsakyti
-2

.
.
2020-12-18 12:31:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeigu tau taip patinka rusija ir jos diktatorius tai kodel dar esi lietuvoje? Pasakysiu tai ka milijona kart girdejai, isgamu garbinanciu putina mums cia nereikia susigrauk daiktus ir vaziuok i isgalvota roju.
Atsakyti
-1

L
Liolik
2020-12-18 13:25:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Вряд ли по нашему тут что-то получится,
И этот строй не твой, и этот край не мой,
Зачем же сидеть здесь и вечно мучатся?
Бери шинель, пошли домой.....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų