Prie Kuršėnų policijai nestojusio automobilio vairuotojas užuot išlipęs padegė automobilį

Drama prie Kuršėnų: policija sustabdė įtartiną automobilį, o jo vairuotojas užuot išlipęs padegė automobilį. Aiškėja, kad policijai įkliuvo kontrabandininkas: jis nusprendė sudeginti cigaretes užuot pasidavęs.

Iš mašinos mažai kas beliko. Pareigūnai iš liepsnojančio BMW spėjo ištraukti vairuotoją. Aiškėja, kad vyras gabeno kontrabandą.

„Buvo pastebėtas įtartinai manevruojantis automobilis, kurį policijos pareigūnai stabdė. Automobilis iš pradžių nestojo, o po to buvo sustabdytas. Priėjus pareigūnams prie automobilio vairuotojas spontaniškai padegė automobilį. Vairuotojas, matyt, neketino pasiduoti ir iš degančios mašinos nelipo, nors vyrui net negrėsė baudžiamoji atsakomybė. Buvo iš automobilio pats išlaipintas, kadangi nelipo savo noru. Ir užgesinus automobilį pasitelkus Priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą, bagažinėje buvo rasta kontrabandinių cigarečių“, – sako policijos pareigūnė.

Bagažinėje buvo du dideli maišai su cigaretėmis. Ugniagesiai atvyko labai operatyviai, todėl cigarečių blokai tik apsvilo, bet nesudegė.

„Atvažiavus automobilis degė atvira liepsna, buvo paduoti du B švirkštai. Užgesinom – toliau – policijos darbas. Matyt, įtariamasis tikėjosi, kad visas krovinys sudegs ir taip jis išvengs atsakomybės. Visgi kiekis nors ir didelis, ne toks didelis, kad būtų keliama baudžiamoji byla. Bagažinėje buvo apie pusšimtis blokų cigarečių iš Baltarusijos“, – pasakoja ugniagesys.

Kelias Šiauliai–Kuršėnai buvo užtvertas, kol ugniagesiai gesimo mašiną, vėliau policija leido pravažiuoti. Štai policijos tyrėjai apžiūri kanistrą, kuriame įtariamasis kontrabandininkas vežiojo degų skystį, paruoštą netikėtiems susidūrimams su policija ar pasieniečiais. Prie kanistro dar liko specialūs padegimo įtaisai.

Už du 120-ies litrų talpos maišus su kontrabanda pradėta administracinė teisena. Lietuvoje tokie atvejai gan dažni: užklupti ar sustabdyti kontrabandininkai dažnai padega gabenamas cigaretes, tikėdamiesi išvengti bausmės aukoja ir automobilį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų