Pragarėlės kaimo gyventojai sukrėsti žmogžudystės: šeimą vadina idealia

Nusikaltimas Pragarėlės kaime, Panevėžio rajone. Blaivus 31-ų metų sūnus dėl kol kas neaiškių priežasčių namuose staiga subadė savo motiną. Namiškiai dar mėgino kviesti greitąją pagalbą, bet po valandos ligoninėje moteris neišgyveno.

Sukrečiantis nusikaltimas nedideliame Pragarėlės kaime, Panevėžio rajone įvyko šeimos rate. Namuose būdamas blaivus 31-erių sūnus staiga griebėsi peilio. Auka tapo jo paties motina. Sukrėsti artimieji kalbėti vengė:

„Tas vyresnysis lyg tais sūnus ir jos gyvenimo draugas lyg tai buvo, gal kituose kambariuose tik. Bet...“

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pragarėlės kaimo gyventojai sukrėsti žmogžudystės: šeimą įvardija kaip idealią, o vaikus – ramius

Kaip pasakoja Paįstrio seniūnas, kiti šeimos nariai buvę namuose dar spėjo sureaguoti ir iškviesti greitąją pagalbą, bet subadyta moteris po valandos ligoninėje mirė. Tuo metu motiną nudūręs sūnus sulaikytas policijos.

„Tai buvo dar antras šokas, kai vakar išgirdau, kad sūnus užmušė ją, tai buvo šokas, kai dar išgirdau iš žurnalistų, kad dar durtinių žaizdų daug, tai buvo antras šokas“, – sako Paįstrio seniūnas Virginijus Šležas.

„Mes patį pranešimą gavome iš ligoninės, kad yra pristatyta moteris su durtinėmis žaizdomis. Policija sureagavo ir greitai nustatytas įtariamasis. Įtariamasis sulaikytas nusikaltimo vietoj, iki tol jis policijai nebuvo žinomas“, – pasakoja policijos atstovas Tadas Martinaitis.

Kraupus sūnaus poelgis kaip mat apskriejo nediduką kaimą. Duris žurnalistams pravėrę kaimynai prisipažino sukrėsti nusikaltimo:

„Ideali šeima, ideali. Čia nežinau kažkas iš dangaus. Turbūt čia šita korona visiems kažką padarė. Nu keičiasi žmonės, o kas ten žino senai esu mačiusi, bet šiaip labai lėtas berniukas buvo, labai lėtas.“

„Nei jis tų draugų turėjo, prie kompiuterio sėdėdavo ir sėdėdavo, sako, su kompiuteriu lošia, niekur jis neidavo. Tokie ramūs vaikai.“

„Ramus, žinokit, kiek žinau, tikrai. Net neįsivaizduoju. Taip labai mylėjo, visus tris, net neišskyrė.“

Kaip tvarkingą ir niekuo neišsiskiriančią iš kitų kaimo žmonių šeimą apibūdina ir seniūnas. Tris vaikus užauginusi moteris pastaruoju metu rūpinosi tik senučiuke savo mama ją slaugė po insulto.

REKLAMA

„Kai sužinojau, tai ir užmigti negalėjau, tikrai reiškiau užuojautą artimiesiems, kiek galima užjausti. Tai buvo ta šeima, kur per 11 metų jokių rūpesčių nekėlė. Nieko blogo negalim pasakyti. Ramūs, tvarkingi“, – teigia V. Šležas.

Kol kas daugiau detalių apie galimą nusikaltimo motyvą neatskleidžia ir policija, įtariamasis apklausiamas. O ryt prokurorai spręs kokią kardomąją priemonę jam skirti.

„Aplinkybės yra aiškinamais, dėl ko viskas galėjo įvykti, kaip ir minėjau, ir nukentėjusi ir įtariamasis buvo blaivūs“, – kalbėjo T. Martinaitis.

Už mamos nužudymą sūnui gresia nuo 8 iki 20 metų arba net laisvės atėmimas iki gyvos galvos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų