Praeivį užpuolęs jaunuolis gailesčio neparodė: „Dzin man, neseniai iš kolonijos paleido"

Policijai paskambinę praeiviai pranešė, kad sankryžoje mušamas žmogus. Atskubėjusius pareigūnus ir juos lydintį „Farų“ operatorių pasitiko sutrikęs vyriškis, kuris tvirtino, kad buvo sumuštas ir apiplėštas.

Sumuštas vyriškis pranešė, kad jo skriaudikas šiuo metu turėtų būti autobusų stotelėje ir tvirtino, kad iš jo atėmė 15 eurų.

Lyg niekur nieko stotelėje stovintis jaunuolis ėmė piktintis netikėtu policininkų dėmesiu ir pasitiko juos necenzūriniais žodžiais.

Nukentėjusysis patvirtino, kad pareigūnų sulaikytas asmuo yra jo užpuolikas. Vedamas į tarnybinį automobilį, jaunuolis ir toliau negailėjo pareigūnams keiksmų.

„Dzin man, neseniai iš kolonijos paleido. Man p***** yra iš viso. Aš dėjęs, vis tiek išeisiu“, – savo pasaulėžiūrą pristatė jaunuolis.

Galiausiai žodžius pakeitė veiksmai. Įtariamasis pasipriešino sulaikymui, pareigūnams teko panaudoti kovinius veiksmus. Vaikinui uždėti antrankiai ir jis pasodintas į tarnybinį automobilį.

Nukentėjusysis tvirtino, kad sulaikyto asmens smurtą kenčia jau seniai. Pamatęs gatvėje šis nepraleidžia progos užpulti.

„Jis automatiškai pradėjo mane trankyti nuo pat Mažvydo alėjos iki čia. Pradėjo trankyti, daužyti ir kiekvieną kartą jis mane daužo. <...> Aš jį žinau, jis mano gatvėje gyvena“, – konflikto aplinkybes pasakojo vyriškis.

Daugiau konflikto aplinkybių sužinokite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Farai“.


Rašyti komentarą...
P
Pilietė rinkeja
2021-05-09 16:12:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal tokius recividistus reikėtų uždaryti 10 metu prasčiausios sąlygom, o valgyt duot duonos ir vandens, retkarčiais skystos sriubos.
Kai kalėjimas tapo sanatorija, jo niekas nebevengia.
Atsakyti
-5

.
.
2021-05-09 20:43:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dujininkas :DDDDD ziurek pirmas i snuki negauk
Atsakyti
0

?
?
2021-05-09 16:38:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
o tu suvoki, kad jie toli nemato? nezino kaip gyvenime kitaip gali buti? ir sprendimas butu dar labiau atskirti nuo visuomenes? kalejime kaliniai vienas kita moko kaip normaliu pilieciu buti? paimsi menkai nusizengusi ir ikisi tarp zudiku, prievartautoju, kad pasitaisytu? Uzdarytom sudinom salygom toks zmogus ismoks uzuojautos? gerasirdiskumo? o ne kersto del to, kad neturedamas pasirinkimo gyvenime buvo kankinamas?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų