naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Per dviejų mikroautobusų kaktomušą Kauno rajone netoli Zapyškio žuvo vairuotojas, o dar trys žmonės išvežti į ligoninę. Sužeistuosius iš suknežintų mašinų traukė ir avarijos liudininkai, ir ugniagesiai.

Per dviejų mikroautobusų kaktomušą Kauno rajone netoli Zapyškio žuvo vairuotojas, o dar trys žmonės išvežti į ligoninę. Sužeistuosius iš suknežintų mašinų traukė ir avarijos liudininkai, ir ugniagesiai.

REKLAMA

O štai vidurnaktį Raseinių rajone nuo slidžios autostrados į griovį nulėkė taksi autombilis. Bet viskas baigėsi labai laimingai. Iš apsemtos mašinos nesužeisti išsiropštė ir vairuotojas lenkas, ir keturi keleiviai Kinijos piliečiai.

Kaukdama greitoji skuba iš avarijos Kauno rajone netoli Zapyškio, veža sužeistąjį. Šiurpioje dviejų mikroautobusų kaktomušoje sužaloti net 3 vyriškiai. Liudininkai pasakoja, kaip suskubo juos traukti iš sumaitotų mašinų vidaus. Matėsi atviri lūžiai ir daug kraujo.

„Iš karto pamačiau – autobusiukas, nubėgom mudu, sustojo daugiau žmonių, moteriškė, atsitraukėm duris – vienas atviras... Tą padėjom, iškėlėm. O, kad daugiau, tai ką tu padėsi. Vieno koja nulūžusi, kitas taip prisimušęs, kito ranka, o kur iš autobusėlio – tai iš karto ant neštuvų“, – pasakoja liudininkas Kęstutis.

REKLAMA

„Penkios, išvažiavo penkios greitosios“, – sako liudininkas Egidijus.

Į darbą kibo ir atvykę ugniagesiai iš Ežerėlio, Garliavos ir Kauno.

„Vienas jau pranešimas buvo gautas medikų, kad nebegyvas, kur prispaustas, o kitas gyvas, tai puolėm gelbėti tą, kuris gyvas, išgelbėjom tą“, – komentuoja ugniagesių pamainos vadas Marius Strankauskas.

REKLAMA

Deja, statybos įmonės mikroautobusą „Fiat“ vairavęs 52 metų vyriškis žuvo iš karto.

„Tas, kur už vairo, tai jau... Dar atvažiavo iš priekio vyrai. Pažiūrėjom pulsą, kad jau...“, – sako liudininkas Kęstutis.

Jo kūną iš metalo gniaužtų išvadavę ugniagesiai sako, kad dirbti buvę sudėtinga, nes po smūgio mikroautobusas pakibo virš pakelės griovio pilno vandens.

„Sunku prieiti ir sąlygos sudėtingos, slidu, ir autobusiukas sunkiau karposi, stabilizavom autobusą, kad mūsų nesužeistų ir naudojom gelbėjimo įrangą“, – teigia M. Strankauskas.

REKLAMA

Vairuotojai spėja, kaip įvyko šį tragiška nelaimė.

„Variantų daug... – Bet čia išsukimas ar...? – Lenkimas, čia neatsargus lenkimas“, – tvirtina liudininkas Egidijus.

Šiame kelio Kaunas–Zapyškis–Šakiai ruože buvo visiškai paralyžiuotas eismas, nusidriekė milžiniškos spūstys, eismas atnaujintas tik po kelių valandų.

Nelaimė nutiko Raseinių rajone ties Pareizgupio kaimu. Apie vidurnaktį dėl slidžios kelio dangos iš autostrados išskriejo lenko vairuojamas taksi automobilis „Toyota Prius“. Jis nulėkė šlaitu žemyn, vertėsi ir nusileido ant stogo upelyje. Automobilis kone visas paniro po vandeniu.

Tik per stebuklą iš mašinos sugebėjo išsikapanoti ir vairuotojas, ir keturi keleiviai – visi jie Kinijos piliečiai. Medikai sušlapusius ir sustirusius nelaimėlius nuvežė į ligoninę, kur sušildė ir apžiūrėjo, sužeidimų jie nepatyrė tad išleisti gydytis į namus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų