REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pasvalio rajone nuo kelio nuvažiavusiame vilkike į pagalbą atskubėję pareigūnai vairuotoją rado be gyvybės ženklų. Pirminiais duomenimis, 41-erių metų vyrui prie vairo sutriko sveikata ir nevaldomas vilkikas nuvažiavo nuo kelio.

Pasvalio rajone nuo kelio nuvažiavusiame vilkike į pagalbą atskubėję pareigūnai vairuotoją rado be gyvybės ženklų. Pirminiais duomenimis, 41-erių metų vyrui prie vairo sutriko sveikata ir nevaldomas vilkikas nuvažiavo nuo kelio.

REKLAMA

Šviesiu paros metu matyti, kad vietoje, kur nuo kelio nuvažiavo vilkikas su puspriekabe, nėra jokių stabdymo žymių. Prie vairo mirusio vairuotojo kolega svarsto, kad vyrui kelyje tiesiog sutriko sveikata.

„Širdis sustojo iškart ir nugriuvo, va ir viskas. Atvažiavau, jau gulėjo, norėjau pasižiūrėt, policija iškart sako negalima“, – pasakoja mirusio vairuotojo kolega Jevgenij.

Nelaimė Pasvalio rajone „Via Baltica“ kelyje ties Sereikonių kaimu įvyko pirmadienio vakarą. Šiek tiek po pusę vienuoliktos valandos nuo kelio nuvažiavusį krovininį automobilį pamatė ir pagalbą iškvietė pravažiuojantys žmonės.  

REKLAMA
REKLAMA

„Atvykę pareigūnai į įvykio vietą rado vilkiko vairuotoją tiesiog sukniubusį už vairo ir jam konstatuota mirtis“, – komentuoja Panevėžio policijos atstovė Rasa Meištė.

REKLAMA

Prie vairo mirusio vairuotojo kolega sako prieš nelaimę dar kalbėjo su iš Rygos į VIlniaus rajoną grįžtančiu kolega. Esą vyras sveikata nesiskundė. Todėl žinia apie bičiulio mirtį pribloškė.

„Tik šnekėjau, visi skambina, kad numirė, sakau kaip taip, va, tik šnekėjau, 40–50 minučių praėjo, sako nu tikrai“, – kalba Jevgenij.

Vilkiką vairavęs Vilniaus rajono gyventojas gruodį būtų šventęs 42-ąjį gimtadienį.

„Gaila labai, draugaujam tiek metų, du vaikai pas jį“, – sako Jevgenij.

Tiksli vairuotojo mirties priežastis paaiškės sulaukus ekspertų išvadų. Nelaimės kelyje aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai.

Per eismo įvykį vilkikas beveik nenukentėjo.

Taigi žmogus nenorėjo prarasti darbo bet prarado viską Užuojauta artimiesiems ir kareivelio artimiesiems .Rodos subedė - Nu ir ką ir nieko nebuvo ,bet kaip žmonės tiki to brudo suleidimu.Dabar vėl prasidės grasinimai " pandemijos"".raupai bezdoniu"dar skaičiau,kad "pomidorų gripas " ir t.t. Tas nuodas iš organizmo niekur neišeina vienas jis su žmogumi išeina O kas turi šalutinių ligų jas pagreitina Buvo pradžioj kalbėta sakyta kad nesiskiepyt kas turi šalutinių ligų Bet ką padarysi ne visiems žmonėms taip atrodo Kiti kad ir gyvena,bet nebeteikia sveikata kaip prieš skiepa buvo Nu ką žmonės galvokit ką darot
Tokiais žmonėm turit apsistatyt aplinkui: Juos metė iš darbų, neįleido į parduotuves, prekybos centrus; neįleido į kavines; išsižadėjo giminės; išmetė iš universitetų IR JIE VISTIEK NEPASIDAVĖ !!! RESPEKTAS BROLIAI !!!
Greitos mirtys: policininkai, kareiviai, furistai... Jaučiu skiepukai veikia tinkamai kuo ir tikėjosi :D
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų