• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vilniuje girtas BMW vairuotojas sukėlė didelę avariją: atsitrenkęs į stulpą X5 visureigis apvirto ir užtvėrė judrų prospektą. Nukentėjusiuosius vadavo gelbėtojai, Laisvės prospektu žmonės važiuoti negalėjo kelias valandas.

Vilniuje girtas BMW vairuotojas sukėlė didelę avariją: atsitrenkęs į stulpą X5 visureigis apvirto ir užtvėrė judrų prospektą. Nukentėjusiuosius vadavo gelbėtojai, Laisvės prospektu žmonės važiuoti negalėjo kelias valandas.

REKLAMA

Laisvės prospekte išsitaškė BMW X5 – įtariama, kad kaltininkas – girtas. Iš mašinos mažai kas beliko, greičiausiai ji nebebus remontuojama, bet iš BMW iškritęs brendžio butelis liko sveikas, dar nepradėtas butelis nesudužo.

Avarija netoli Parodų rūmų įvyko maždaug 19-ą valandą. Lazdynų gyventojai išgirto baisų trenksmą, lyg kas būtų paleidęs galingą fejerverkų raketą.

Nuo kalno mes pamatėme, čia miškelyje esantis kalnas, parkingas, pamatėme visą vaizdą, kaip mašina skrido ore, ir paskui nusileidome nuo kalno tiesiai prie automobilio“, – pasakoja gyventojai.

REKLAMA
REKLAMA

Važiavusiesiems taip nepasisekė, kaip iš mašinos iškritusiam brendžio buteliui. Viduje buvę vyras ir moteris – be sąmonės.

Priėjau prie mašinos, man užteko prieiti prie jos, pamatyti tą vaizdą tų keleivių ir aš išėjau į šoną. Ir tada jau kvietėm greitąją“, – sako liudninkas.

REKLAMA

Į avarijos vietą atvažiavo ir gelbėtojai. Jiems atvykus abu žmonės jau buvo atgavę sąmonę. Sumaitotame automobilyje įkalintą porelę gelbėtojai išlaisvino ir perdavė medikams.

Pirminiais duomenimis nustatytas girtumas

Policijos pareigūnai įtaria, kad vairavo 34-erių metų vyras. Kartu su juo važiavo 33-ejų metų moteris. Abu nukentėjusieji skubiai išvežti į ligoninę. Dėl sužalojimų policija alkoholio matuokliu patikrinti vyro girtumo nespėjo – ligoninėje buvo paimta kraujo. Pirminiais duomenimis, vairuotojas buvo girtas.

REKLAMA
REKLAMA

Avarija įvyko, kai BMW trenkėsi į stulpą. Troleibuso kontaktinio tinklo stulpas įtrūko: atvykę remontininkai sako, kad smūgis turėjo būti itin smarkus, mat šie stulpai ypač tvirti.

Po smūgio į stulpą ratą nusikirtęs BMW nulėkė vartydamasis atgal į važiuojamąją dalį. Labai pasisekė, kad visureigis nekliudė kitų mašinų. Dėl avarijos kelias valandas buvo visai užtvertas prospektas važiuojantiems į Viršuliškių pusę.

Nesėkmingas BMW X5 metas

Šis ruduo – BMW X5 nesėkmių metas – Vilniaus apskrityje šių visureigių vairuotojai per tris savaites sukėlė mažiausiai keturias didesnes avarijas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dėl šių eismo įvykių vairuotojai gali kaltinti tik save patys: visas didesnes avarijas sukėlę vairuotojai buvo arba girti, arba padarė sprukdami nuo pareigūnų, arba važiuodami, nors neturėjo teisės vairuoti.

Policija praneša, kad vien Vilniaus apskrityje sekmadienį įkliuvo dar penki girti vairuotojai, kuriems gresia baudžiamosios bylos. Daugiausia girtų vairuotojų, net trys, sučiupti pačioje sostinėje.

Rekordininkui nustatytas sunkus beveik trijų promilių girtumas, vyras dar sukėlė avariją – kliudė stovintį automobilį. Kitiems keturiems vairuotojams nustatytas vidutinis girtumas.

Daugiau apie tai – vaizdo įraše straipsnio pradžioje.

tv3.lt

Parodė durnelis savo damai kaip valina senas X5 grabas. Pratęsimas ne namų, bet palatos lovoj.
dar pasakykit kad ukrobelarusai ar dar kokie svečiai
Arba skriejantys žąsinai, pavaidinti, kad su BMV
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų