Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Jai lekia bmv ir lenkia as visada laikausi nuomones jau jam su galva blogai
Tai jau pasodino o belange?ar sodintu ,jeigu būtų kažkieno artimąjį užmušęs?kas pas mus dedasi Lietuveleje,visiškas degradavimas.
O vairavo kas Vilniaus Prživalskis ar Sbygnievas
Nu priklauso skrist.gi bmw lėktuvų variklių gamintoja.tad ir veržias variklis i skrydį.
Vezesi brendzio buteli, pilnas, nesuduzo, puiku, galejo aplaistyt iskart kaip kiti pirkima masinos, tai cia sup1sima
kas cia per zodis -maciusieji? Visai isejot is rasto,berasciai.
@tai va Nu tai tas pats, kas 'mate', yra tokie zodziai 'pamacius', 'macius', o jie, tai 'mate' arba 'macius ieji', obuoly
skubei reikia kaška dariti
skubei reikia kaška dariti
todėl reikia didinti baudas už greičio viršijimą iki 20 kmh, o ypač iki 10, be to dar ne visuose tiesiuose užmiečio kelių ruožuose, kur nėra jokių sankryžų bei žemas eismo intensyvumas, stovi ženklai 70 bei sektoriniai matuokliai.
@skubei reikia kaška dariti ka tu cia padarysi kai proto ubagai valdzioj. kur kazkada su moskviciais ziguliais ir zapais varydavom 90 beveik be stabdziu dabar su afigenom masinom su ABS, priekinem kamerom pries susidurima, pesciojo nutrenkima, airbakais, padangos nepalygint su tomis kur tada buvo,keliai daug geresni, tai loxai stato zenklus 40 50 60 ir net 30...kokie besmegeniai tai daro man nesuprantama.gal kas protingesnis atsiras ir man paaiskins durnam 30 metu vairuoju kuo toliau tuo baisiau...
@skubei reikia kaška dariti dar pasiulyciau pasivazineti su zapu, zilu, gaz52 ir kitom rusiskoma masinom kuriu stabdzius dviem kojom mint reikejo ir tuose keliuose baisiuose keliuose galima buvo vaziuot 90, o dabar keliai daug geresni, masinos nerealiai geresnes, o greiciai ribojami iki tiek, kad dviratis aplenkt gali.durniau kiek tau metu ir kiek dienu uz vairo, kad tokias nesamones rasai???
@durniau Kiek ten tu su kamerom priekinem idomu :D ypac studentai jauciu. Gal 1 is 10, labai kas iperka naujas, apynaujas masinas. Siaip teisingai, bet kad ubagai dauguma. Bet uztat va del to, kad geresnes masinos, tai ranka reikia laikyti ant vairo ties 12 val, o ne normaliai :D
gera proga sugriežtinti kokią prievolę vairuojantiems pensininkams, pvz važinėti prospektais...
@nu va Tu neikirtai, protestuotojau pinskuvietininke, jie per abu buvo pensinio amziaus-34+33=67:D.
@nu va Tu gal irgi bėmeeewistas, kad nesugebi net teksto suvokti.
@bėmeeewė čia jūs mano įrašo nesuvokiat - daužosi girti bmvistai, o valdžiažmogiai medicinos apžiūras griežtina pensininkams, atseit dėl sveikatos seniai gali avarijų pridaryti, tik nutyli, kad dažnesnis sveikatos patikrinimas, tai nepralošiamas biznis.
Kada tuos pijokus išgaudys?
@Gytis Na jau! O kaip del pedokonservos bauduvos rsp? Kiek galima bausti? Baudos didziausios pasaulyje! Tik bausti ir temoka!...... Juk tai nuolatiniai komentaru tekstai, kai valdzia is visu jegu stengiasi eliminuoti tokius ivykius! Nejau jus zinote kita buda nei baudos, bausmes, jas grieztinant iki begalybes?Vokieciai savo tvarka pasieke tik bizuno, o veliau didziuliu piniginiu baudu, keliu. Juk taip zavimasi Vokietija!!!
@Irmantas seniai jau mes su savais bizūnais tą vokietiją pralenkėm, tiesa, dar iki šiaurės korėjos toli, bet baudimo už KET pažeidimus srityje, tai gali ir neatitikti tikrovės.
@Gytis NIEKADA OPTIMISTE, NIEKADA
@Gytis Vyrai gere vyrai gers, kol zemele apsivers. O kad po to vairuoja, tai patys kalti, dabar vairuos troleibusa, masinos neturi
Ką jis ten gėrė?
@Betmenas? RB suteikia sparnus.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų