Policininkų korupcijos skandalas Rusijoje: prašmatnioje viloje įsirengė net auksinį tualetą

Rusijoje, net ir visko mačiusius rusus nustebino korupcijos skandalas policijoje. Gaują subūręs kelių policininkas iš kyšių pasistatė prabangoje skendinčią caro stiliaus vilą, kurioje paauksavo net savo tualetą.

Rusijos eilinių policininkų vidutinė alga 600 eurų, o viršininko gali siekti 1000, tačiau Stavropolio kelių policijos skyriaus viršininkui Aleksėjui Safonovui kuklios pajamos nestrugdė gyventi kaip tikram carui. Prabangūs BMW automibiliai lauke, freskomis ir piešiniais išpuoštos vilos sienos, prabangiausi baldai, žaidimo kambariai, net paauksuotas tualetas ir bidė – visa tai jo rūmuose. Pasak Rusijos valdžios, organizuotai policijos gaujai vyras netrukdomas vadovavo daugelį metų.

„Jau keletą metų organizuotos grupės nariai už pinigus gamino leidimus, nenumatytus teisės aktuose, leidžiančius transporto priemonių savininkams netrukdomai gabenti prekes per Stavropolio regiono teritoriją ir taip pažeisti įstatymus“, – sako tyrimų komiteto atstovė Svetlana Petrenko.

Schema, rodos, parpasta, o buvusių ir esamių pareigūnų bei civilių gauja sudaryta iš šešių asmenų uždirbo mažiausiai 215 000 eurų. Tiesa, Kremlius sako, kad iškratyta ne tik ši brangai vila, bet viso 80 skirtingų vietų.

„Tyrėjai atliko kratas ir konfiskavo dideles grynųjų pinigų sumas, brangius automobilius, tyrimą dominančius daiktus ir dokumentus“, – teigia S. Petrenko. 

Štai ir pats Safonovas vaizdo įraše pasakoja, kaip negerai kelių policininkams duoti kyšį. Internautai juokiasi, kad įkvėpimo savo vilai jis matyt sėmėsi iš pačio Vladimiro Putino rūmų, kuriuos už išvogtus milijardus jis pasistatė prie Juodosios jūros kranto. Daugelis jų neabajoja, kad tyrimas neva rodantis kovą su korupcija atliktas norint įsiteikti rinkėjams prieš artėjančius rinkimus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų