• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Policija sulaukė labai įdomaus pranešimo – paskambinęs pilietis tikino galintis nurodyti narkotinėmis medžiagomis prekiaujantį asmenį. Kartu pas pranešėją su pareigūnais vyko ir TV3 laidos „Farai“ operatorius. 

Policija sulaukė labai įdomaus pranešimo – paskambinęs pilietis tikino galintis nurodyti narkotinėmis medžiagomis prekiaujantį asmenį. Kartu pas pranešėją su pareigūnais vyko ir TV3 laidos „Farai“ operatorius. 

REKLAMA

Vyras taip pat pranešė, kad asmeniui teismo skirta kardomoji priemonė – įpareigojimas nuolat dėvėti elektroninį stebėjimo įtaisą ir neišeiti iš namų. Pareigūnas suderino su pranešėju susitikimo vietą.

„Važiuojame, susitiksime su tuo žmogumi, kuris padarė šį pranešimą, ir išsiaiškinsime, ar jis čia meluoja, ar fantazuoja ir t.t. Jei ne fantazuoja, bandysime išsiaiškinti tikslų adresą, kuriame yra prekiaujama narkotinėmis medžiagomis.

Jei viskas pasitvirtins, sulaikysime asmenį ir toliau viską atliks tyrėjai“, – savo planus operatoriui pasakojo policininkai. 

REKLAMA
REKLAMA

Pranešėjas atėjo nevėluodamas. Jis tvirtino, kad jo informacija patikima, kad pats yra ne kartą pirkęs iš to asmens narkotinių medžiagų – konkrečiai amfetamino. 

REKLAMA

„Pirkau amfetaminą daug kartų iš jo“, – sakė pranešėjas.

Taip pat patikslinama, kad amfetaminas maišomas su kitomis medžiagomis ir greičiausiai laikomas talpose lentynoje po stalu.

„Tas žmogus prekiauja narkotikais, pasiima tipo švarų ir skiedžia. Pas jį yra apykojė, todėl jis galvos, kad jūs ji tikrinate. Viskas yra po stalu, pas save po stalu jis ten pats uosto. Viskas pas jį kambaryje – įeinate į butą ir po dešine jo kambarys“, – teigė vyras.

REKLAMA
REKLAMA

Galiausiai buvo nurodytas tikslus prekeivio adresas. Nurodyto buto durų niekas neatidarė, tačiau teismo nurodymu šiuo metu pilietis turėjo būti namuose, todėl buvo nuspręsta skambinti buto šeimininkui.

„Čia policija, įleisk mus, nes atėjome patikrinti tavo apykoję“, – pardavėją informavo policininkas. 

Apykoję dėvintis vyriškis sąžiningai vykdė kardomosios priemonės sąlygas ir buvo namuose tik, kaip teigė policininkas, tuo metu miegojo. Užėję į vidų policininkai, laukdami, kol asmuo pateiks asmens dokumentą, piniginėje pastebėjo maišelį su baltos spalvos milteliais.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Čia mano likę, čia amfetaminas. Daugiau nėra. Daugiau tikrai nėra, pats kartais vartoju“, – policininkams aiškino vyras.

Pilietis tikino, kad daugiau narkotinių medžiagų neturi – tik tiek, kiek maišelyje.

„Čia gramas gal“, – sakė vyras, tačiau policininkai rado nemažai tuščių maišelių. 

Vyriškis aiškino, kad pakuotės skirtos karoliukams, kuriuos laisvalaikiu veria jo sesuo.

„Va, ten yra dėžutė, visokie karoliukai. Tik sesė dabar išsikraustė pas draugą“, – teigė galimas pardavėjas.

REKLAMA

Be maišelių buvo rasti du indeliai, skirti maisto papildams, su neaiškios kilmės milteliais ir tabletėmis. 

Indelių turinį įvertins policijos ekspertai.

Visą situaciją žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 20 val. per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Farai“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų