Poilsis Turkijoje apkarto – poilsiautoja nufilmavo šiurpą keliančius vaizdus

Turkijos pietuose dideliems miško gaisrams apėmus kurortinius Viduržemio jūros pakrantės rajonus ketvirtadienį buvo pranešta apie keturių žmonių žūtį ir daugiau kaip 180 nukentėjusiųjų.

Marmaryje poilsiaujanti moteris savo „Twitter“ paskyroje pasidalijo vaizdais, kaip atrodo jos poilsis viešbutyje. Kaip matyti vaizdo įraše, iš už jo kyla didžiuliai dūmų kamuoliai, kurie reiškia, kad ugnis kėsinasi į kurorto viešbučius. Pranešama, kad Marmario kurorte viešbučių svečiai ir kitų pastatų gyventojai dėl šios priežasties buvo evakuoti.

Savo akimis pamatyti vaizdus iš viešbučio galite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Tūkstančiams ugniagesių kovojant su liepsnomis pareigūnai taip pat pradėjo tyrimą, įtariant, kad trečiadienį keturiose vietose į rytus nuo Antalijos kurorto įsiplieskę gaisrai buvo tyčia sukelti.

Turkijos nelaimių ir ekstremalių situacijų valdymo tarnyba informavo, kad per gaisrus žuvo trys žmonės, įskaitant 82 metų vyrą, kuris gyveno vienas.

Vėliau televizija NTV pranešė, kad Marmaryje žuvo 25 metų vyras, mėginęs išsikviesti pagalbą.

Pirmieji gaisrai paveikė retai apgyvendintą regioną, esantį maždaug už 75 km į rytus nuo Antalijos – turistų iš Rusijos ir Rytų Europos šalių pamėgto kurorto.

Ketvirtadienį ugnis priartėjo prie smėlio paplūdimių, šalia kurių yra daug viešbučių ir kurortų.

 


Rašyti komentarą...
A
Aaa
2021-07-30 16:32:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sėdėkite priė kūdros.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų