Gyventojai negalėjo patikėti savo akimis – stovėjimo aikštelėje išvydo briedį

Pamatyti briedį miške – nieko keisto, tačiau pamatyti briedį automobilių stovėjimo aikštelėje yra tikrai neįprasta. Viename JAV Kolorado valstijos mieste gyventojai išvydo būtent tai ir nedelsiant kreipėsi į tarnybas.

Vienoje Veilio miesto automobilių stovėjimo aikštelėje gyventojai pastebėjo vaikštinėjantį briedį. Pasirodo, kad rajono gyventojai šį briedį apylinkėse matė jau visą mėnesį ir apie jį vis pranešinėjo tarnyboms, tačiau šios taip ir neatvyko, iki kol gyventojai briedžio nepastebėjo stovėjimo aikštelėje.

Net 10 dienų iš eilės briedis atklysdavo į stovėjimo aikštelę ir laižydavo jos sienas. Pasak Kolorado parkų ir laukinės gamtos tarnybos, briedį greičiausiai traukdavo nuo žiemos ant sienų likę druskų likučiai, nutekėję iš paskutinių stovėjimo aikštelės aukštų. 

Tarnybos nusprendė, kad briedis turi būti išgabentas į saugesnę vietą, kurioje nekeltų grėsmės nei sau, nei aplinkiniams. 

Vaizdo įraše matyti, kaip liepos 27-ąją tarnybos maždaug 340 kilogramų sveriančiam briedžiui suleido raminamųjų ir jį išgabeno į atokią gamtos vietovę, kurioje tikimasi briedžiui gyventi bus saugiau.

Savo akimis pamatyti situaciją galite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
L
Lape
2021-07-29 17:49:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas čia nuastabaus,matomai lauke takso, pagal iškvietimą, tingejo piskom eit į mišką, išsikvietė taksa
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų