Paslaptingos šaudynės Kaune: gyventojai išsigandę ir pikti

Paslaptingos šaudynės užfiskuotos sutemus Kaune viename Laivės alėjos kieme. Gyventojai išsigandę ir pikti, mat sušaudytas laiptinės didžiulis vitražinis langas. O į ką iš tiesų taikėsi šaulys ir kas jis, aiškinasi policijos pareigūnai.

Į šūvį panašus garsas girdėti liudininkų atsiųstoje medžiagoje. Jis nuaidėjo jau sutemus šio Laisvės alėjos 27-o namo vidiniame kieme.

„Ryte atsikėliau išėjau į kiemą ir langas sudaužytas…vitražinis, visas sudužęs langas. Šūvio žymė yra“, – sako gyventojas.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paslaptingos šaudynės Kaune: gyventojai išsigandę ir pikti

„Iš pradžių pagalvojau, kad apsnigta, gal šaltis suskaldė, paskui žiūriu skylutė“, – pasakoja kaunietė Kristina.

Laiptinę puošusį didžiulį vitražinį langą gyventojai restauravo prieš pora metų. Dabar jis suaižėjęs mažyčiais gabalėliais, o apačioje žiojėja pramušta skylė. Žmonės išsigandę ir pikti.

„Pasipiktinimas baisus, nu ir kam užkliuvo tas langas. Darbuotojas girdėjo kažkokį pokštelėjimą, galvojo, kad petarda ar kas, žinot, kaip dabar“, – teigia Kristina.

Gyventojai spėlioja, ar šovė prašalaičiai, ar šaulio tikslas buvęs išgąsdinti rūkiusius restorano darbuotojus, matomus įraše. Matyt, šovė virš žmonių galvų, gal taikė į sieną, bet šratas ar kulka nulėkė į stiklą. Numanomas šaulys nuslenka į pavėsinę, ten dar kažkas sėdi, žmonių atpažinti neįmanoma. Šio įvykio aplinkybes aiškinasi pareigūnai.

„Apklausinėjo, žiūrinėjo, tarėsi su balistikos specialistais, matyt, žiūrėjo iš kur šauta, girdėjau, kaip sakė čia iš pneumatinio, čia netikros kulkos. Nes būtų kiaurai. Tai čia laimė, nes jei būtų kas ėjęs, tai būtų nušovę ką nors“, – kalbėjo Kristina.

Šis Laisvės alėjos kiemas policijai gerai žinomas, čia tekę vykti ne kartą.

„Paskutinius 4-5 metus mes tikrai gaunam tų pranešimų įvairiausių, pernai fiksavome šešis dėl įvairių pažeidimų. Vieni pranešė apie daromus kelių eismo taisyklių pažeidimus, kiti apie pasirodžiusius neblaivius asmenis, treti apie kylančius konfliktus“, – sako Kauno policijos atstovė Odeta Vaitkevičienė.

REKLAMA

Name gyvena ir Teodoras Ismailovas, savo balkoną, kiemą ir pavėsinę išdabinęs į nacistinę panašia simbolika. Vyras žiniasklaidoje itin linksniuotas prieš pora metų, kai dalyvavo vaikų paėmimo iš Kručinskų istorijoje, mat tuomet dirbo vaiko teisių tarnybos specialistu.

Kaunietis dažnai konfliktuoja ir su italų restorano, kurio gamybinių patalpų išėjimas kaip tik į kiemą, vadovu. Ismailovas teistas už finansines aferas, o neseniai kaltu pripažintas ir dėl smurto prieš italą. Užsieniečiai sako jau nesiryžtantys eiti į vidinį kiemą.

Dėl italų užgauliojimo, grasinimų ir viešosios tvarkos pažeidimo kaunietis yra ir baustas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų