Panevėžyje plaktuku nužudytas vyras

Kruvinos išgertuvės Panevėžyje plaktuko kirčiu į galvą baigėsi pusamžiui buto šeimininkui. Bendrabutyje vidury dienos gėrę vyrai nenustojo kilnoti stikliuko net atvykus policijai.

Į Marijonų gatvėje esantį 49-tą bendrabutį popietę sulėkė visos tarnybos. Pranešta, kad taip vadinamame barake per išgertuves nužudytas žmogus. Atvykusi policija, kriminalistai viename iš antro aukšto butų išvydo kraujo klane gulintį vyrą. Kruvinu veidu gulinčiam panevėžiečiui buvo prakirsta galva.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Panevėžyje plaktuku nužudytas vyras

Veido nenorėjusi rodyti kaimynė iš viršutinio buto pasakoja, kad lėbavimai čia vyko ne pirma para. Tik šiandien girtų riksmai ir ginčai nepaliaujamai sklidę pro buto sienas kažkuriuo metu staiga liovėsi:

„Aš 6 val. girdėjau, nu, toks ne barnis buvo, bet toks garsus rėkimas ir garsi šnekta, o ką jie ten šnekėjo, tikrai negirdėjau. Nes po to išėjau į darbą. Ir jau grįžus pamačiau, kas įvyko. Jie išgerdavo, tai čia jų problemos, bet kad dabar čia trys dienos buvo didelis triukšmas, tai tikrai.“

Pasak kaimynų, nors bute pusamžis vyras gyveno vienas, čia nuolat rinkdavosi marga publika. Pastaruoju metu girdėjosi girtaujant ir moterį. Tačiau į įvykio vietą atskubėję pareigūnai šalia lavono rado du tebegeriančius sugėrovus. Juos ant kojų sunkiai bepastovinčius policija ir sulaikė. Kalbama, kad vyras buvo užmuštas plaktuku:

„Aš balsus girdėjau moters ir vyro tikrai. Pagal mane, tai moteris labai garsiai ir labai visokiais žodžiais labai smarkiai ujo.“

„Tai jis pastoviai gerdavo. Laiptais keturiom lipo. Girtas. Jo girtas, be užmušė, paskui dar gėrė, tipo, miega.“

Pirminiais duomenimis, nužudymas įvyko buitinio konflikto metu. Manoma, kad auka su įtariamais pažįstamais kartu ir girtavo. Taip pat aiškinamasi ar prie nusikaltimo negalėjo prisidėti ir daugiau asmenų.


Rašyti komentarą...
:
:D
2020-05-12 22:43:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
grazi musu salis, ir zmones malonus
Atsakyti
-1

R
Rita
2020-05-13 14:33:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viena dustine bus maziau zmonems ramibe bus pertokius tipelius.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų