Pareigūnas spyrė žmogui į veidą, policija aiškinasi konfliktą

Pirmadienį socialiniuose tinkluose pradėjo plisti vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas galimai nederamas pareigūno elgesys. Šalia vaizdo įrašo patikslinta, kad nutikimas užfiksuotas Vilniuje. 

Vaizdo įraše užfiksuota, kaip, kilus konfliktui tarp 4 vyrų, privažiuoja policijos ekipažas. Iš jo išlipęs pareigūnas tris vyrus pastato prie sienos, o ketvirtajam, kuris buvo pasilenkęs, iš kojos spiria į veido sritį. Vaizdo įraše taip pat užfiksuota ir moteris, kuri aiškina pareigūnui, kaip vyko konfliktas. 

Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su Vilniaus apskrities VPK Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja, ji patikino, kad vaizdo įrašas yra perduotas vadovybei ir atsakingiems padaliniams sprendimui priimti. 

„Kol kas vadovas vidaus tyrimams nurodė atlikti aplinkybių patikslinimą, kadangi iš vaizdo įrašo nėra aišku, kokia vieta ar laikas. Pareigūno veiksmai bus įvertinti, nustačius visas aplinkybes. Todėl pareigūnai tikslins aplinkybes, bandys pagal užfiksuotus numerius sužiūrėti, koks ten ekipažas, kas ten buvo, dėl ko jis ten buvo ir kodėl būtent taip reagavo. Tai aplinkybių patikslinimas ir reiškia, kad nustays visas aplinkybes ir priims sprendimą, ar tai bus tarnybinio patikrinimo kažkoks procesas, ar bus aišku iš pirminės informacijos, kodėl ten viskas įvyko“, – sako J. Samorokovskaja. 


Rašyti komentarą...
r
ronas
2020-05-12 17:45:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
bus kaip visada-viskas teiseta zmogus pats su mento koja isispyre sau i veida,tokiu chuliganisku budu suzeide menta ir uz tai jam bus paskirta bausme+bauda.
Atsakyti
-3

t
tikrai
2020-05-12 18:01:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
toks slykstus pareiguno poelgis turi buti tinkamai ivertintas ir nesvarbu aplinkybes spirti zmogui i veida slykstu ir zema pareigunui turi jie visokiu trmdymo priemoniu o toks pareiguno elgesys chuliganiskas
Atsakyti
-2

n
nu jo
2020-05-12 19:35:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
čia kaip Venskienės atveju - neva ji pastūmė Europos imtynių čempioną ir tas negrįžtamai įgavo baimės ir nepilnavertiškumo kompleksą ir prardo darbingumą
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų