Pamatykite tragišką akimirką, kaip Indijoje atskyla milžiniškas ledynas

Šiaurinėje Indijoje nuo Himalajų atskilęs ledynas, nugarmėjo į upę ir sukėlė milžinišką potvynį, kuris nuplovė mažiausiai 200 žmonių. Gelbėtojams iš purvo ir nuolaužų išlaisvinti pavyko vos 25 žmones, kiti dingę.

Akimirka, kai Indijoje nuo Himalajų kalnyno atskyla milžiniškas ledynas. Nugarmėjęs į upę, jis sukėlė staigų, viską aplink suniokojusį potvynį, kuris šiaurinėje Utarakhando valstijoje pradangino apie 200 žmonių.

„Tapau liudininku to, kas atrodė, kaip Bolivudo filmo scena. Mačiau, kaip maždaug 100 žmonių bandė išsigelbėti, tačiau juos prarijo siaubinga srovė“, – sako liudininkas Puran Singh Rana.

Didžiuliai vandens, purvo ir nuolaužų srautai nunešė dalį vietovės tiltų ir kelių bei sugriovė dvi hidroelektrines. Gelbėtojai skelbia jau radę 14 kūnų, 25 žmones pavyko išgelbėti, tačiau apie pusantro šimto indų likimas nežinomas. Dauguma dingusiųjų yra minėtų hidroelektrinių darbuotojai.

Gelbėtojai be paliovos dirba ir prie dviejų tunelių, kuriuose įstrigo dešimtys žmonių. Iš vieno jų pavyko išgelbėti 16 žmonių, kitame nuo pasauli atskirti žmonės pagalbos dar laukia.

„Šis tunelis maždaug 180-ies metrų ilgio. Jame nuolaužomis ir purvu užversti 30-40 darbininkų. Mėginame juos pasiekti ir išgelbėti“, – pasakoja policijos atstovė Aparna Kumar.

Paieškų operacijoje dalyvauja nacionalinių ir valstijos gelbėtojų komandos, kariuomenės daliniai ir net karo laivyno narų grupės. Operacijų vadai sako, kad gelbėjimas truks dar mažiausiai dvi paras.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų