Operos solistas Vyšniauskas sunkiai renka žodžius iš reanimacijos: sunku kvėpuoti

Koronavirusas į reanimaciją paguldė žymiausią šalies tenorą Vaidą Vyšniauską. Operos solistas sunkiai rinkdamas žodžius papasakojo apie savo būklę. Maža to, Covid-19 į ligos patalą paguldė ir solisto žmoną, – ji taip pat ligoninėje. Ketvirtadienį nauja statistika – dar 32 nauji koronaviruso atvejai. Ministras Aurelijus Veryga praneša apie naujus ribojimus, kurie laukia jau nuo rytojaus – kaukės privalomos jau ir lauko renginiuose.

Vienas žymiausių Lietuvos operos solistų, žymiausias tenoras 48-erių Vaidas Vyšniauskas dėl koronaviruso paguldytas į Santaros klinikų reanimaciją. Sunkiai rinkdama žodžius operos žvaigždė papasakoja, kad jo būklė išties prasta. Solistas reanimacijoje jau trečią dieną.

„Sunku kvėpuoti. Nepykit, negaliu kalbėti. Žmona palatoj, geriau.“

Jo žmona – taip pat užsikrėtusi Covid-19 šiuo metu gydoma ligoninėje. Šalies solistas socialiniame tinkle parašė, kad kol jiedu su žmona vaduojasi nuo klastingo viruso, jų vaikai – vieni namuose. Ir prašo pagalbos. Šalia įrašo, nurodyta ir banko sąskaita. Muzikos talentas rašo, kad su žmona dėl ligos yra praradę visus einamus darbus:

„Kas norės, tas padės, ar malda, ar kaip jie nori. Kai prašai pagalbos, tai prašai ne kokios pagalbos. Kas norės, tas padės.“

Per praėjusią parą šalyje patvirtinti dar 32 nauji koronaviruso atvejai. Ir viena mirtis nuo Covid-19. Auka – šimtametė prieniškė. Daugiausia atvejų registruota Kauno apskrityje.

Nuo rytojaus įsigalioja ir naujas reikalavimas – kaukes bus privaloma dėvėti ne tik uždarose, bet ir atvirose erdvėse. Taip pat įsigalios reikalavimas laikytis ne mažesnio, kaip metro atstumo nuo vienas kito. Anot ministro, negali būti jokių sukčiavimų, kaukės turi būti nešiojamos teisingai.

„Bijotojams, skeptikams, kurie bijo, kad žmonės uždus su kaukėmis, tai noriu nuraminti – medikai kai kurie daugybę metų su kaukėmis dirba, ir dirba sudėtingomis sąlygomis, chirurgai operuoja, po operacinėm lempom, tikrai nepatogiose pozicijose dirba, nėra tekę girdėti, kad būtų nors vienas uždusęs“, – sako ministras Aurelijus Veryga.

REKLAMA

Anot ministro, bus imamasi papildomų patikrų pasilinksminimo vietose:

„Šį savaitgalį bus skiriamas padidintas dėmesys tam, kad įvertintume situaciją tam, kaip vis gi elgiamasi naktinėse pasilinksminimo vietose. Naktiniuose klubuose. Ir tarnybos skirs tam daugiau dėmesio. Tiesiog eis, fiziškai fiksuos, kaip atrodo situacija.“

Ateinančią savaitę vyriausybė esą spręs dėl laiko apribojimo pasilinksminimo vietose.


Rašyti komentarą...
B
Bitė
2020-08-20 22:17:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bliamba nesuprantu - tris dienas ligoninėj guli ir jau paramos prašo, sąskaitas savo skelbia... Kaip negėda prieš tuos, kurie metų metais galo su galu nesuduria, vaikų neturi už ką išmaitint ar nesukrapšto pinigų gyvybiškai svarbioms operacijoms?? O čia savaitei santaupų nebeužtenka, kad net per tv išmaldos reik prašyt??
Atsakyti
-8

J
Jurate
2020-08-21 13:19:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atrodė toks talkovas tenoras. Krito žemiau plintuso. Neturi gėdos prašyti paramos, galima pagalvoti galo su galu nesuduria. Nei čia onkologinė liga, kad būtų reikalingi papildomi finansai. Visiškai gėdos neturi !!
Atsakyti
-3

a
aa
2020-08-20 22:57:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai dauguma prarado darbus del covid 19 na ir skelbiam visi savo sask.nr.ir dar is tenimacinio pasaulio pabaiga abu su zmona dirbo ir santaupu juodai dienai neturi na ir naglumas, vyriausia dukra 25 metu lur seneliai ?linkiu pasveikti
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (32)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų