Nužudyta 35-erių lietuvė – žmonės vos renka žodžius: „Eglutė buvo gera mama, gera žmona“

Anglijoje nužudyta 35-erių lietuvė, penkių vaikų mama. Jos kūną nedidelio miestelio parke pareigūnai rado dar penktadienį ir sekmadienį patvirtino moters tapatybę. Jau sulaikytas ir įtariamas. Sukrėsta vietos bendruomenė renka lėšas moters palaikų pargabenimui į Lietuvą.

Parke, šalia nedidelio Rytų Anglijos miestelio Brandono, dar penktadienį, apie 7 valandą ryto vietos laiku pareigūnai tvenkinyje aptiko nužudytos moters kūną. Sekmadienį vakare paaiškėjo, kad nužudytoji – 35-erių lietuvė Eglė Vengalienė.

„Tai yra tragedija. Tai yra tragedija. Ir tokių nusikaltimų tyrimui – ar tai būtų Lietuva, ar JK – iš tikrųjų skiriamas ypatingai didelis dėmesys“, – sako policijos atašė Jungtinėje Karalystėje Linas Pernavas.

Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės pirmininkė sako, kad našlaičiais liko penki moters vaikai.

„Tai yra nužudymas. Sulaikytas ir įtariamasis. Tai yra penkių vaikų mama ir tikrai liko našlaičiais vaikai. Kitos informacijos dar neturime tikimės, kad paaiškės daugiau antradienį“, – pasakoja bendruomenės pirmininkė Alvija Černiauskaitė.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vietiniai sunkiai renka žodžius apie nužudytą lietuvę: „Eglutė buvo gera mama, gera žmona“

Kaip lietuvė mirė, britų pareigūnai kol kas neatskleidžia. Visgi jie praneša, kad dar penktadienį popiet sulaikė 46-erių vyrą. Jam po apklausos pareikšti įtarimai žmogžudyste. Su nužudytąja jie buvo pažįstami, tačiau vyro tapatybės vietos policija neviešina. Tačiau viešojoje erdvėje sklando informacija, kad šis nužudymas – tragiška šeimos drama. Moterį galimai pražudė sutuoktinis, jos vaikų tėvas.

„Iš viešosios informacijos aš būtent tai ir girdėjau, bet, kaip ir sakiau, nei patvirtinti, nei paneigti negaliu, kadangi oficialios informacijos iš savo kolegų kol kas nesu gavęs. Kaip ir minėjau, tikiuosi, artimiausiu metu ją turėti“, – teigia L. Pernavas.

Linas Pernavas sako, kad nužudytosios artimieji, gyvenantys Lietuvoje, jau susisiekė su ambasada dėl penkių našlaičiais likusių vaikų globos: „Dabar jie yra pas laikinus globėjus ir, kaip ir minėjau, šiandien mano kolegos ambasadoje dirba su artimaisiais tam, kad artimieji galėtų globoti tuos vaikus ir, aišku, pasiimti, bent jau pradžioje kad būtų kartu.“

REKLAMA

Brandone gyvena tik apie 9000 žmonių. Žmogžudystės sukrėsta vietos bendruomenė vienijasi ir renka lėšas nužudytosios šeimai.

„Tiesiog per socialinius tinklus eina žinutė, kad jei kas gali padėti, paaukokite pinigėlių, kad būtų galima pargabenti moters kūną į Lietuvą“, – kalbėjo A. Černiauskaitė.

Vietiniai į vietą, kur rastas kūnas, jau neša gėles, o artimiausi draugai dalijasi jautriais žodžiais „Eglutė buvo gera mama, gera žmona ir labai pozityvus žmogus, mylintis gyvenimą“.


Rašyti komentarą...
U
UK
2021-04-12 20:24:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Užuojauta seimai!!!
Atsakyti
-13

V
Vilius
2021-04-12 22:45:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ziauriau nei ziauru........nera zodziu.....
Gili uzuojauta artimiesiems ir draugams!labai liudna zinia......
Atsakyti
-5

I
Irma
2021-04-12 21:33:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
O jusu reikala koks?
Atsakyti
-38

SKAITYTI KOMENTARUS (32)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų