Nuotolinį darbą airis suprato pažodžiui – įsikūrė neeilinėje vietoje

Ar kada nors pasvajojote apie darbo ofisą, kybantį nuo olos krašto? Ne? Štai šis vaikinas ne tik taip sumanė, bet ir padarė. Šiltą konsultanto kėdę skambučių centre jis išmainė į virš Airijos jūros kyburiuojančią platformą.

Nuotykius mėgstantis Jason džiaugiasi, kad karantino metu turi puikią progą išnaudoti šiuolaikines technologijas – jos leidžia dirbti iš kur tik panorėjus.

„Nuotolinis žodis reiškia nuotolinį. Visą dieną žadu čia kabėdamas dirbti ir bendrauti su kolegomis,“ – planavo skambučių centro darbuotos Jason Griffin. 

Tobulėjant technologijoms žmonės vis dažniau pasirenka nuotolinį darbą. O trečdalis apklaustų Britanijos darbdavių įsitikinę, kad nuotolinis darbas padidino jų komandų produktyvumą.

„Vis daugiau ir daugiau žmonių virsta skaitmeniniais klajokliais. Konkurencija dėl talentų tampa vis aršesnė, tad ateityje sąlygas diktuos norintieji įsidarbinti,“ – sakė autorius Ade McCornack. 

Koronavirusui nesitraukiant vargu, kad verslai į normalų gyvenimą grįš iki metų pabaigos. Tad Jason jau planuoja sekantį nuotykį. Jis tikisi padirbėti prie Škotijos esančiame Hebridų salyne.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų