Nepilnamečio žiaurumo sukrėsti panevėžiečiai: naktį išvis baisu eiti

Panevėžį sudrebino neapsakomas paauglio žiaurumas. Girtas 17-metis užpuolė ir žvėriškai sumušė 47-erių vyriškį. Tvarkingas vyras anksti ryte mirė tiesiog gatvėje. Sulaikytas chuliganas policijai žinomas.

Ankstų rytą Staniūnų gatvės gyventojus sukrėtė žiauri žmogžudystė. Prie sporto klubo ant pievelės rastas stipriai sumuštas vyras. Kruviną nelaimėlį dar prieš pusę aštuonių atsitiktinai aptiko šunį vedžiojęs praeivis, kuris ir iškvietė tarnybas. Deja, 47-erių panevėžiečiui  medikai niekuo nebegalėjo padėti, jis buvo miręs.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nepilnamečio žiaurumo sukrėsti Panevėžiečiai: naktį iš vis baisu eiti

„Ryte buvo pranešta, kad gatvėje guli sumuštas vyriškis. Atvažiavę policijos pareigūnai ir medikai konstatavo, kad tai – miręs vyras, apie 50 metų amžiaus“, – sako policijos atstovas Tadas Martinaitis.

Pirminiais duomenimis, pusamžis vyriškis galėjo būti suspardytas. Rasta auka gulėjo kone pusnuogė, aplink buvo išmėtyti viršutiniai vyro vilkėti drabužiai – plona striukė, marškiniai. Įvykio vietą apžiūrėję pareigūnai aptiko ir kraujo pėdsakų, daugiausiai ant į Staniūnų gatvę vedančio šaligatvio.

„Vyras buvo sumuštas ir dabar atliekamas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Vyras buvo sumuštas ir galvos srityje, ir kitur“, – pasakoja T. Martinaitis.

Prabėgus parai policija pranešė, kad dar tą patį vakarą namuose sulaikė ir įtariamąjį – girtą 17 metų nepilnametį. Vaikinas puikiai žinomas ne tik policijai, bet ir vaiko teisių tarnybos specialistams.

„Įtariamasis policijai puikiai žinomas iš savo praeities už viešosios tvarkos pažeidimus vagystes“, – teigia T. Martinaitis.

Žmogžudystė ne juokais išgąsdino kaimynystėje gyvenančius žmones. Kai kurie sako šiame rajone gyvenančių ir gatvėmis besišlaistančių nepilnamečių bijantys, mat yra ne kartą užpuolę ir sumušę ar ką nors apiplėšę:

„Šitoj pusėj labai tamsu yra, nes, kiek eini, visąlaik tamsu čia, vienąkart šeštadienį ėjom į darbą, tai va du bachūrai spardė vieną. Mačiau, kad du užpuolė, paskui atėjau, pasižiūrėjau, tas bachūriukas atsistojo ir nuėjo, tik girdėjau, kad sakė, ar viską ištraukėt iš kišenių.“

REKLAMA

„Nu, būdavo, kad apiplėšdavo kaimynę kelis kartus. Naktį išvis baisu tada ir eiti. Jei tokie veiksmai, nu, tai gal buvo girtas jaunuolis, nu, tai vat ką ir daro, protą atimą.“

„Galiu pasakyti, tam rajone, kur bendrabučiai, tai ten tokie gyvena, nes, va, išdaužytos stotelės būna, tie konteineriai išvartyti, nu, kam kliūna, niežti nagai. Gal pasakė ką, gal šiaip noras užėjo pasimušt.“

Kalbama, kad sumuštas vyras gyveno tame pačiame rajone, kaip ir jį užpuolęs nepilnametis. Bet ar jie buvo pažįstami, kol kas policija neatskleidžia, kaip ir to, ar moksleivis galėjo veikti vienas. Nužudymu įtariamas nepilnametis sulaikytas dviems paroms.


Rašyti komentarą...
J
Jonas
2020-02-24 21:20:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kur policija?ar mergytės,vadinamos policininkėmis ,bijo patruliuoti gatvėse.
Atsakyti
-1

G
Gintas
2020-02-26 10:50:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš karto nudėti pyderą
Atsakyti
0

R
Rimantas
2020-02-25 10:29:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokius bachuriukus pačius atspardyt reiktu. Tsi kitiems atšoktu fantazija žmones užmušinėt!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų