Nelaimė Vilniuje: judrioje gatvėje partrenktai moteriai prireikė medikų pagalbos

Nors pastarąsias savaites visoje Lietuvoje eismas ne toks intensyvus, keliuose apsieiti be eismo nelaimių nepavyksta. Po vidurdienio Vilniuje automobilis partrenkė pusamžę moterį – dėl rimtų traumų ji išvežta į ligoninę.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniuje partrenkta moteris

Judri Olandų gatvė: kiek apmirusi, tačiau lekiančių mašinų vis tiek pakanka: šalia perėjos priešais laidojimo rūmus – policija, greitoji. Čia prieš 15-ą valandą automobilis „Renault Scenic“ partrenkė moterį. 51-ienų metų pėsčiąją greitojoje apžiūri medikai: bent jau iš pradžių buvo pranešta, kad pėsčioji neprarado sąmonės. Tačiau štai kaip atrodo priekinis stiklas – smūgis, veikiausiai galva, buvo smarkus, stiklas šalia statramsčio dužo.

Medikai pėsčiąją veža į ligoninę. „Renault “ vairuotoja susijaudinusi tyrėjui pasakoja, kaip įvyko avarija. Pėsčiosios praleisti greičiausiai sustojo pirma juosta važiuojantis automobilis, o jos perėjoje nepastebėjusi vairuotoja važiavo antra. Kaip buvo iš tikrųjų, išsiaiškins policija. Vairuotoja blaivi, todėl ji pati važiuoja į Kelių policijos budėtojų dalį į apklausą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų