Neįtikėtini vaizdai iš Meksikos: sučiuptas narkotikų barono „El Chapo“ sūnus

Neįtikėtini vaizdai iš Meksikos, kur pareigūnai sučiupo visame pasaulyje pagarsėjusio narkotikų barono „El Chapo“ sūnų. Tiesa, jį nacionalinei gvardijai išlaikyti pavyko neilgai – pareigūnai buvo užpulti iki dantų ginkluotų kartelio žudikų ir sučiuptą barono sūnų teko paleisti.

Gatvėje pamatęs ginkluotų vyrų pilną pikapą, pro šalį važiavęs vyras nustemba. Tačiau netrukus tenka nešti kudašių. Kuljakano miesto gatvėse – liūdnai pagarsėjusio Meksikos Sinaloa narkotikų kartelio gimtinėje užverda tikras pragaras.

Ginkluoti narkotikų kartelio smogikai į gatves jie suplūdo po to, kai Meksikos nacionalinės gvardijos patruliai viename miesto pastatų netikėtai sulaikė buvusio kartelio boso – dabar Amerikoje iki gyvos galvos kalinamo Joaquino Guzmano, pravarde „El Chapo“ sūnų Ovidio Guzmaną. Ovidio kartu su savo broliais dabar perėmė kartelio kontrolę.

„Kelios organizuotos nusikaltėlių grupės apsupo namą. Jų pajėgos buvo didesnės nei patrulių. O susijusios grupuotės ėmė smurtauti prieš civilius mieste, ir kilo panika“, – sako saugumo ministras Alfonso Durazo.

Ovidio Guzmano sulaikymas truko neilgai – Nacionalinės gvardijos pareigūnai apsupti gausaus būrio kartelio žudikų, po kelias valandas trukusio susišaudymo „El Chapo“ sūnų buvo priversti paleisti.

Kuljakano miesto gatvėse po susišaudymų liko degantys automobiliai ir žmonių lavonai. JAV šių metų vasarį El Chapo iki gyvos galvos kalėti nuteisė už narkotikų gabenimą į Ameriką. Jo sūnus Ovidio Guzmanas, kurį išvadavo smogikai, taip pat kaltinamas kokaino, metamfetamino ir marihuanos tiekimu į JAV.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų