Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota

Trauma patirta autoįvykio metu iš esmės pakeitė jaunos dviejų vaikų mamos gyvenimą. Jos prašymas sujaudino „TV Pagalbos“ kūrybinę grupę, o padėti jai skubėjo gelbėtojas Žilvinas Žitkus.

Moteris šiuo metu gyvena socialiniame būste, jos pajamos nedidelės, o fizinės galimybės kažką pačiai pasidaryti labai ribotos. Didžiausias iššūkis su kuriuo šiuo metu susiduria vieniša moteris – šalį užklupusi minusinė temperatūra. Prasta langų būklė verčia šeimą miegoti užsiklojus keliomis antklodėmis ir nuolatos laikyti įjungtus elektrinius šildytuvus.

„Kad ir šildo, patikėkite, kaip čia šalta. Žiemą su šildymu jungiame šildytuvą. Pagalvokite, iš ko man mokėti už elektrą, kai gaunu tik 214 eurų?“, – retoriškai valdininkų klausė moteris.

Tačiau savivaldybė į visus moters prašymus pakeisti langus nelabai reaguoja, nors ji dėl to kreipėsi jau ne sykį.

„Miegu su apklotu, antklode, vaikai rėkia, kad šalta“, – pridėjo ji.

Po „TV Pagalbos“ įsikišimo naujų langų reikalai sparčiai pasistūmėjo į priekį. Anksčiau buvo žadama langus pakeisti maždaug po metų, dabar terminas ženkliai sutrumpėjo.

Dėl šios mamos prašymo Ž. Žitkus kreipėsi į Lietuvos socialinės apsaugos ir darbo ministeriją.

„Manau, kas visgi savivaldybė turėtų atsižvelgti į šeimos finansinę padėtį, socialinius poreikius ir tikrai jeigu yra toks poreikis, turėtų padėti, pakeisti tuos langus“, – teigė Piniginės paramos ir būsto skyriaus vyr. Specialistas Aloyzas Stapulionis.

Visą jaunos mamos pasakojimą žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų