Moters bandymas švelninti situaciją baigėsi fiasko: už avariją teks mokėti dvigubai

Pareigūnai gavo pranešimą apie eismo įvykį. Pranešėjas nurodė, kad į griovį įvažiavusio „Audi“ markės automobilio vairuotojas galimai neblaivus. Visą situaciją nufilmavo ir laidos „Farai“ operatoriaus kamera.

Į įvykio vietą atvykę pareigūnai pastebėjo prie vairo sėdintį vyriškį, tačiau kartu su juo buvusi jo sesuo atkakliai tvirtino, kad vairavo ne jis, o ji. Moteris neslėpė, kad abu su broliu tą vakarą vartojo alkoholinius gėrimus.

„Jo, truputį apsiniaukę abu buvome. Paprašiau brolio, kad iš griovio išvairuotų automobilį“, – prisiimti kaltę bandė moteris. 

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Melo kojos trumpos: bandymas išsisukti nuo eismo įvykio atsirūgo dvigubai

Vyriškio teigimu, prie vairo jis sėdo tik norėdamas prisidegti cigaretę. Vairuotojo blaivumą patikrinę pareigūnai nustatė vidutinį girtumą. 

Teisių neturinti moteriškė pareigūnams tvirtino, esanti dar girtesnė už brolį. Linksmai nusiteikusi ji šmaikštavo, iš kurio galo geriau papūtus į alkotesterį. Perspėjusi visus dėl klastingo viruso, pilietė prašė paleisti brolį, kad šis grįžtų namo išsipagirioti. Negana to, ji siūlė pareigūnams ir įvykio liudininkui pasikeisti telefono numeriais. 

Liudininko teigimu, jis ištraukė nelaimėlius iš griovio ir patvirtino, jog automobilį vairavo ne moteris, o vyriškis. Pareigūnai patikrinę moters girtumą įsitikino, kad ši nemelavo – ji girtesnė už brolį ir įpūtė 1,9 promiles. 

Paaiškėjo, kad automobiliu važiavę piliečiai buvo ne tik išgėrę, bet ir abu neturi teisės vairuoti, automobilis nedraustas, nėra ir techninės apžiūros rezultatų kortelės.

Įvykį įvertinęs pareigūnas patikino, kad šiuo atveju bus baudžiami abudu automobiliu vykę asmenys. 

„Moteris sakė, kad ji irgi vairavo tą patį automobilį, todėl abu bus patraukti administacinėn ir baudžiamojon atsakomybėn“, – teigė policijos pareigūnas. 

Visą laidos ištrauką žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Farai“ žiūrėkite įprastu metu – kiekvieną ketvirtadienį 19:30 val. per TV3.

NAUJAUSIĄ LAIDĄ RASITE:


Rašyti komentarą...
K
Kelių
2020-11-22 21:43:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
vištelė
Atsakyti
0

B
Buves
2020-11-29 12:29:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Blet kokia tupa pplicininke
Atsakyti
0

c
cialis 20 mg
2021-02-15 21:22:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
cialis generic cialis tadalafil
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų