Moteris nežinojo, ko imtis: jos automobilyje – nemalonus radinys

Britų ugniagesiai sulaukė netikėto nutikimo, kuomet pas juos užsuko moteris, kuri teigė, kad jos automobilio prietaisų skydelyje įsitaisiusi gyvatė.

Pakalbinus daugiau paaiškėjo, kad egzotinį gyvūną moteris gavo dovanų iš draugės, deja, pati dovana sumanė pasislėpti. Taip pat ši pasakoja, kad gyvūną net gi bandė išvilioti su negyva pele, tačiau nesėkmingai.

Laimei, ugniagesiai suskubę į pagalbą sugebėjo išlaisvinti pasislėpusią gyvatę.

Gelbėjimo operacija – vaizdo siužete.


Rašyti komentarą...
D
Deimante
2020-01-15 22:57:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man keista kodel kita mergina yra laisvei,pazistu ja asmeniskai,po sio ivykio turejau su ja konflikta,is niekur nieko,pradejo man grasint ir visaip apsivardziuot,dirbu prekybos centre ,jinai vis ateidavo ir kabinedavosi prie manes,teko man kreiptis i policija,policija padejo,daugiau su ja neteko susidurti,bet prie manes kabinejosi irgi del pasilinksminimo kazin?
Atsakyti
0

D
Deimante
2020-01-15 23:03:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Po sio ivykio,turejau konflikta su sita teisiama mergina,dirbu prekybos centre,jinai vis ateidavo,ir be priezasties,grasindavo,uzgauliodavo,truge dirbti,kreipiausi i policija, policija padejo,daugiau neteko su ja susidurt,pazistu ja asmeniskai,idomu prie manes kabinedavosi irgi del pasilinksminimo?
Atsakyti
0

V
Vida
2020-01-15 23:50:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pinigus laikiau banke,valstybe banką nusavino ,vėliau subankrotino ,likau apavogta ,pareiškė ,kad pati kalta,kaip tai paaiškinti ,visi vagys !!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų