tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Meksikoje policija rado keturis amerikiečius, kuriuos ginkluoti užpuolikai pagrobė dar praėjusį penktadienį. Du amerikiečius užpuolikai nužudė.

Meksikoje policija rado keturis amerikiečius, kuriuos ginkluoti užpuolikai pagrobė dar praėjusį penktadienį. Du amerikiečius užpuolikai nužudė.

REKLAMA

Aiškėja ir galima pagrobimo versija – esą ginkluota grupuotė galimai tiesiog sumaišė žmones ir pagrobė ne tuos amerikiečius.

Name Meksikos pareigūnai rado keturis amerikiečius, kurių ieškojo nuo praėjusio penktadienio. Tą dieną ginkluoti užpuolikai amerikiečius pagrobė vos jiems atvykus į šalį. 

Deja, du amerikiečius užpuolikai nužudė – policija rado tik jų kūnus. Trečiam amerikiečiui šie peršovė koją, tačiau jo gyvybei pavojus negresia. O ketvirtoji pagrobta amerikietė nenukentėjo.

Pareigūnai šalia namelio suėmė ginkluotą vyrą, kuris saugojo pastatą. Esą kol kas realiausia nusikaltimo versija yra ta, kad meksikiečiai susimaišė ir pagrobė ne tuos amerikiečius, kuriuos planavo. 

REKLAMA

„Mes teikiame visą reikiamą pagalbą aukoms ir jų šeimoms. Reiškiame gilią užuojautą žuvusiųjų šeimai ir artimiesiems. Dėkojame Meksikos ir Jungtinių Valstijų teisėsaugos partneriams už pastangas surasti nekaltas aukas. O tolimesnė užduotis yra užtikrinti, kad būtų įvykdytas teisingumas“, – teigia Jungtinių Valstijų valstybės departamento atstovas Nedas Price'as.

REKLAMA

O štai Meksikos prezidentas ragina Jungtines Valstijas sulaukti, kol šalies pareigūnai išsiaiškins, kas čia nutiko.

„Mes neleisime jokios kitos užsienio valstybės intervencijos. Meksika nėra kolonija“, – tvirtina Meksikos prezidentas Lopez Obrador.

Tačiau svarbiausia, kad išgyvenę amerikiečiai jau gali stipriai apkabinti savo mylimuosius, mat Meksikos valdžia juos parvežė į Jungtines Valstijas. O netrukus į šalį paskutinei kelionei sugrąžins ir žuvusiųjų palaikus.

Deja, tokie užsieniečių pagrobimai Meksikoje nėra reti – vien praėjusiais metais jų įvyko arti 700. 

Per šį pagrobimą žuvo ir dar vienas žmogus – 33-ejų meksikietė, į kurią kulka greičiausiai pataikė tuomet, kai ginkluota grupuotė vykdė pagrobimą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų