Meilę žadėjusio sukčiaus taikiniu tapo panevėžietė: moteris įspėja – netikėkite viskuo

Internetinės pažintys, antros pusės ar meilės ieškojimas pažinčių programėlėse ar tinklapiuose jau nieko nestebina. Tačiau meilės paieškos internete ne visada baigiasi laimingai. Tokios pažintys gali atnešti ne tik sudaužytą širdį, bet ir patuštinti piniginę.

TV3 televizijos laidos „Prieš srovę“ pašnekovė, save vadinanti pažinčių eksperte, siekė įspėti visas Lietuvos moteris, kad pažinčių svetainėse galima sutikti ne tik gyvenimo meilę, bet ir sukčių. 

Greitai įsimylėjo

Panevėžietė Akvilė aktyviai naudojasi pažinčių programėlėmis ir taip siekia sutikti savo gyvenimo vyrą, tačiau ilgametė paieškų patirtis moteriai atnešė suvokimą, kad reikia būti labai atsargiai.

„Mielos moterys, kreipiuosi į jus, kurios ieško meilės pažinčių svetainėse. Neatsisakykite pažinčių, bet netikėkite visais vyrais, visais pažadais ir visada patikrinkite tą vyrą, su kuriuo bendraujate, <...> nes jie gali ieškoti ne vien meilės. 

Yra sukčių, kurie pasinaudos jūsų jautrumu, jūsų vienatve ir minusais. Tai gali baigtis labai blogai. Bendraukite toliau, bet visada patikrinkite žmogų, su kuriuo bendraujate“, – TV3 laidoje „Prieš srovę“ Akvilė įspėjo kitas moteris. 

Panevėžietė prisiminė skaudžią patirtį, kaip vyras, kurį ji stipriai įsimylėjo, siekė tik iš jos pasipelnyti, teigė, kad labai norėtų, jog jis sulauktų teisingumo. 

„Aš norėčiau, kad jį suimtų, jeigu man kas dabar pasiūlytų, net jei man reiktų gyvybe rizikuot, aš sutikčiau, kad tik jį suimtų“, – sakė Akvilė. 

Susirašinėjimo draugą moteris įsimylėjo labai greitai. Ją sužavėjo meilūs vyro žodžiai, bendravimo pobūdis, kuris vyko kiekvieną dieną. 

„Jis buvo pasivadinęs Džeksono vardu, o aš pasirašiau – Elena. Programėlėje rodo, kad aš esu iš Lietuvos, mano miestą, o prie jo buvo parašyta Olandija. 

Ir aš dabar, kai prisimenu, vis galvoju, kuo tu man patikai? Nes aš į tą vyro nuotrauką nepažiūrėjau tada“, – pasakojo Akvilė. 

REKLAMA

Moteris teigė, kad naujas pažįstamas jai suteikė būtent tai, ko jai ir reikėjo. 

„Patiko bendravimas. Jis labai mokėjo bendrauti, atrodo, kad skaito mintis. Jis mane kažkaip užkalbino kitaip. Kaip mane užknisa tos žinutės, kai siunčia „ką veiki, ką darai“, ką gali veikti – gyvenu, turiu rūpesčių, turiu bėdų, džiaugsmų kaip ir visi“, – sakė panevėžietė.

Paaiškėjo tikroji pažinties priežastis

Nors vyras Akvilei gyrėsi, kad dirba puikų darbą laive ir fantastiškai uždirba, kelionei pas mylimąją jam pinigų neužteko. Moters jis paprašė paskolinti 1500 eurų, kuriuos pažadėjo grąžinti. 

„Buvo išvardinta ten 300 eurų už skrydį, 500 už dokumentą, logistika, kad jį reikia pargabenti į krantą. Tada aš supratau, kad jam jokios meilės čia nėra, nes jis taip mane spaudė sumokėti“, – pasakojo moteris. 

Panevėžietei nesutikus vyrui pervesti prašomos sumos, šis toliau žadėjo meilę ir neatlyžo.

„Mes kelias dienas nekalbėjome, susitaikėme, gal praėjo para, diena ir vėl pinigų. Jis manęs pinigų per visą bendravimą prašė gal 1000 kartų, jeigu ne daugiau. Vis kartojo „aš negaliu laukti, aš tave labai myliu, tu privalai suprasti“, – teigė Akvilė. 

Moteris pasakojo, kad galiausiai vyro prašoma suma pradėjo mažėti. 

„Galiausiai ta suma pradėjo mažėti – paskui prašė 500 eurų, o ant galo būtų pasitenkinęs ir 300 eurų“, – sakė panevėžietė.

Vyrui neįtikinus, kad jis labai nori susitikti su mylimąja, sukčiaus priežastis gauti pinigus labai greitai pasikeitė. Jis pradėjo pasakoti, kad šį kartą pinigų reikia sergančiai dukrai. 

„Atsiuntė man laiškus, tariamos auklės ekrano kopijas. Aš išsiverčiau – „mano dukteriai infekcija, reikia sumokėti 800, 500 jau sumokėta, trūksta 300 eurų“, – pasakojo Akvilė. 

Moteris pasakojo, kad po tokio akibrokšto neatsilaikė ir vyrui išsakė viską, ką apie jį galvojo. 

„Kad ir kaip širdis verkė, bet protas man sakė – jis manęs visai nemyli, jis sukčius! Jam rūpi ne mano jausmai, bet mano pinigai”, – pripažino Akvilė. 

REKLAMA

Kreipėsi į policiją

Nors moteris ir buvo įskaudinta, nusprendė visko taip lengvai nepaleisti. Akvilė pasinaudojusi specialiomis programėlėmis išsiaiškino, kad iš jos pinigus viliojęs sukčius vagia niekuo dėtų vyrų tapatybes, apsimetinėja kitais asmenimis, vagia nuotraukas. 

„Ten toje nuotraukoje iš tiesų yra ne mergaitė, o berniukas. Ši nuotrauka taip pat pavogta iš interneto“,– pasakodama apie sergančią sukčiaus dukrą teigė Akvilė. 

Panevėžietė dėl šio įvykio kreipėsi į policiją, tačiau ši jai niekuo padėti negalėjo, kadangi pinigų vyrui ji nepervedė. 

„Ši moteris pinigų sukčiui nemokėjo, tai negi mes gaudysim vėją laukuose, o tiksliau interneto platybėse“, – sakė policijos atstovas ir patarė moterims būti atsargesnėmis. 

Atstovas teigė, kad šis atvejis nėra vienintelis. 

„Jeigu kalbėsime apie tuos internetinius sukčius, tai dažniausiai būna prisistatoma ir kitos tautybės asmenimis, užmezgamas pokalbis, gal net romantiškas pokalbis, kad suviliotų, pasitikėjimą įgautų. 

Reiktų atkreipti dėmesį, jeigu viskas pakrypsta į pinigų arba net į internetinės bankininkystės pusę, reiktų sunerimti ir, aišku, kreiptis į policiją“, – sakė atstovas. 

Kaip prasidėjo moters pažintis su sukčiumi žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje, arba čia:

Laidą „Prieš srovę“ žiūrėkite kiekvieną antradienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:


Rašyti komentarą...
V
Viktoras
2020-12-12 21:03:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaii kvailas moteriškas noras ir harmonai užgožė protą tai ir pasekmės laimė kad tas proto užtemimas pas kai kurias.... ateina laiku, bet to proto gauna tik mažytį dalis elektroniniu grazuoliu
Atsakyti
-5

H
Hm
2020-12-13 02:36:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu kas i tokia ziures.
Atsakyti
-5

W
WOW
2020-12-13 01:02:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koki shuda as cia ka tik paziurejau? Bedante Akvile pasivadinusi Elena susirado Dzeksona jureivi... WTF is kur jus tokie atsirandat???
Atsakyti
-8

SKAITYTI KOMENTARUS (19)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų