Linas Pernavas – apie gyvenimą Londone, santykius su vietos lietuviais ir žmonos ilgesį Laida „Žmonės kalba“

Buvęs policijos generalinis komisaras Linas Pernavas jau pusantrų metų gyvena ir dirba Londone. Tapęs pirmuoju policijos atašė Jungtinėje Karalystėje, vyras neslepia, kad iššūkių iš pradžių buvo nemažai. Laidoje „Žmonės kalba“ L. Pernavas atvirai sako, jog ilgus metus Lietuvoje užėmęs vadovaujančias pareigas ir turėjęs dešimtis pavaldinių, dabar vadovauja vieninteliam „pavaldiniui“ – sau pačiam.

„Neslėpsiu, kad man su tuo susitaikyti reikėjo laiko, bet ilgainiui prie visko priprantama. Džiaugiuosi, kad per pusantrų metų net pandemijos sąlygomis pavyko užmegzti šiltus ir artimus santykius su Anglijos lietuvių bendruomene. Ji šioje šalyje didžiulė – skaičiuojama, kad daugiau nei du šimtai tūkstančių žmonių. Jiems kyla visokių klausimų ar problemų: ir dėl dingusių asmenų paieškos, ir dėl padariusių nusikaltimus.

Bet vietos lietuviams ne tik aš padedu – jie lygiai taip pat padeda ir man. Štai neseniai būtent lietuvių bendruomenės dėka galėjau britų pareigūnams perduoti tikslią informaciją, kur šiuo metu slapstosi seniai jų ieškomas lietuvis. Kolegos stebėjosi, kaip man pavyko gauti tiek daug išsamios medžiagos, o aš atsakiau, kad tai yra pasitikėjimo ir sėkmingo bendradarbiavimo rezultatas“, – šypsodamasis sako L. Pernavas.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. L. Pernavo gyvenimo akimirkos

Paklaustas, ar žmona ir trys sūnūs lengvai išleido į užsienį, pareigūnas tikina, kad šeima jau pripratusi, jog dėl darbo jis dažnai nebūna namie. 

„Mano žmona irgi policininkė, todėl puikiai supranta tokio darbo specifiką. Aš ne kartą esu sakęs, kad būti policininku yra ne tik profesinis pašaukimas, bet ir gyvenimo būdas. Lietuvoje irgi dirbau įvairiuose miestuose, todėl su žmona per ilgus metus jau išmokom gyventi ir būti šeima per atstumą, bet tai nereiškia, kad nepasiilgstu.

Vyresnieji sūnūs jau suaugę, turi savo gyvenimus, o vienas jų kitąmet tuoksis. Jaunėlis dabar laiką leidžia su manimi Londone, o po kelių savaičių grįšim atostogų į Lietuvą. Stengiuosi tą laiką išnaudoti būdamas su artimaisiais ir draugais“, – atvirai sako L. Pernavas.

O kokie jo ateities planai? Gal norėtų dar kartą tapti Lietuvos policijos generaliniu komisaru? Ir ar randa dar laiko aktyviai sportuoti gyvendamas Londone?

Visą interviu su L. Pernavu žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

Atviri, nuoširdūs, talentingi ir kartais priverčiantys nubraukti skausmo, o kartais juoko ašarą. Būtent tokie yra naujienų portalo tv3.lt laidos „Žmonės kalba“ pašnekovai. Naujausių kūrinių pristatymai, neeilinės istorijos, kelionės ir meilės ryšiai – žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės drąsiai kalba apie viską.

Laidą „Žmonės kalba“ žiūrėkite kiekvieną trečiadienį 15 val. portale tv3.lt, platformoje TV3 Play ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.


Rašyti komentarą...
T
Tadas
2021-07-28 22:05:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar vienas bojevikas vaziuok namo babuinu gaudyti.
Atsakyti
0

T
Tas
2021-07-29 08:29:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Narcizas, nepozavęs negali. Man jis į tas pupytes labiau panašus, nei į pareigūną.
Atsakyti
0

D
Drnam pilieciui
2021-07-29 19:39:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kalpokas išsipagiriok pradziai!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų