Kraupi dviejų „Audi“ kaktomuša: jaunuoliai atsidūrė ligoninėje

Dviejų „Audi“ kaktomuša prie Raseinių jaunimui baigėsi itin skaudžiai. Du smarkiai sužaloti jauni žmonės gydomi Kauno klinikose. Nelaimė įvyko, kai lenkdamas jaunuolis neįvertino atstumo ir rėžėsi į priešais atvažiuojančią mašiną.

„Audi A6“ automobilis po skaudžios avarijos virto metalo laužu – priekį suknežino kaltininkas, o gelbėtojai sukarpė šonines dureles, traukdami du įkalintus sužeistuosius. Kita „Audi A4“ sudaužyta kiek mažiau. Ji po smūgio nulėkė į griovį.

Dviejų „Audi“ kaktomuša kelyje Raseiniai–Jurbarkas įvyko antradienį pavakarę.

Pirminiais duomenimis, „Audi A4“ važiavo vienas 21 metų vaikinas.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kraupi dviejų „Audi“ kaktomuša: atstumo neįvertinę jaunuoliai atsidūrė ligoninėje

Jis lenkė kitą automobilį ir, neįvertinęs saugaus atstumo, rėžėsi tiesiai į priešais atvažiuojančią „Audi A6“. Joje važiavo du jaunuoliai ir mergina. Visi jie gimę 1998-aisiais.

Smūgio būta tokio stipraus, kad „Audi A6“ priekis visiškai sumaitotas, o viduje prispausti liko keleiviai – mergina ir vaikinas. Jie patyrė sunkius sužalojimus ir lūžius, tačiau sąmonės nebuvo praradę.

Abu jaunus žmones, pasitelkę specialią gelbėjimo įrangą, ištraukė ugniagesiai. Jie atjungė ir akumuliatorius, kad neįsipliekstų gaisras.

Sužeistieji buvo skubiai perduoti medikams. Jie suteikę pirmąją pagalbą ir įvertinę traumas nusprendė juos vežti į Kauno klinikas.

Abiejų automobilių vairuotojus medikai apžiūrėjo nelaimės vietoje, jų į ligoninę vežti neprireikė.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų