Kraupi avarija prie Vilniaus – jaunuolis neteko rankos: paaiškėjo, kad jis neturėjo teisės vairuoti

Naktį prie Vilniaus 20-metis su „Audi“ rėžėsi į vilkiką, lengvasis automobilis apvirto. Per avariją „Audi“ vairuotojui nutraukta ranka. Aiškėja, kad vaikinas neturėjo teisės vairuoti automobilio, be to, greičiausiai važiavo techniškai netvarkingu automobiliu.

Minsko plente, Vilniaus pašonėje, specialiųjų tarnybų švyturėlių jūra. Nemėžyje atsitrenkęs į vilkiką  DAF apvirto „Audi A3“. Pranešta, kad vairuotojas per avariją neteko rankos – vaikštinėja avarijos vietoje jos ieškodamas. 

„Mes važiuojam 80 km per valandą greičiu, o vilkiko vairuotojas sugalvoja parkuotis į antrą juostą ir mus nuskina. Nuskynė va taip va. Nuskynė ir tą mašiną, ir dar, kad čiuožėme, vos ne kilometrą. 

Suknežintas automobilis „Audi“: po smarkių smūgių į vilkiką ir atitvarus automobilis dar pračiuožė apie du šimtus metrų.

„Mes va važiuojame, jis važiuoja, va taip va bum ir mes skrendam. Tryse važiavom. Aš buvau gale, net nežinau, kaip išlindau iš tos mašinos? O vienam draugui – be rankos, vairuotojas.“

Vilkiko vairuotojas – iš Rusijos. Jis sako, kad po avarijos prie tolėliau sustojusio jo vilkiko priėjo vaikinas su nutraukta ranka. Veikiausiai šoko ištiktas vaikinas jos ieškojo.

„Prie manęs priėjo vaikinas, jis buvo be rankos. – Tas, kuris priėjo? – Taip. – Pats priėjo, štai kodėl čia daug kraujo. – Taip. – Ties kuria vieta nutraukė? – Aukščiau alkūnės, prie peties. Bet tik kairė ranka.“

Vilkiko vairuotojas neigia versiją, sako, kad „Audi“ atsitrenkė į vilkiko galą.

„Čia autobusas važiavo, maždaug 60 km per valandą greičiu. Aš važiavau paskui jį, po to žiūriu – čia stotelė, ėmiau lenkti. Aš išvažiavau į šitą juosta, susilyginau su juo, tada išgirdau duslų trenksmą. – Jis į štai čia įvažiavo? – Paaiškėjo, kad į čia.“

Medikai 20-metį vairuotoją skubiai išvežė į ligoninę.

„Čia jau priklausys nuo medikų, ar prisiųs. Iškrito realiai ten, kur įlenktas bortas, tai  kitoj kelio pusėj vos ne.“

Pareigūnai įtaria, kad ir lengvasis automobilis buvo techniškai netvarkingas. Policininkai apžiūri apvirtusio „Audi“ ratą. Jis iš viso be stabdžių kaladėlių. Tokį automobilį su sugedusiais stabdžiais eksploatuoti draudžiama.

Policija praneša, kad 20-metis „Audi“ vairuotojas neturi vairuotojo pažymėjimo. Pirminiais policijos duomenimis, būtent nukentėjusysis buvo neatidus, nepasirinko saugaus greičio, nesugebėjo automobilio suvaldyti, sustabdyti ir atsitrenkė į priekyje važiavusio krovininio automobilio DAF puspriekabę.


Rašyti komentarą...
L
LIUDAS
2021-08-04 19:44:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
NA IR JAUNYKLIU DUNDUKU DAR YRA
Atsakyti
0

M
Mari
2021-08-04 21:29:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ratas buvo be stabdžių kaladėlės, dar klausimų kyla ???...
Atsakyti
-1

e
egiui
2021-08-04 21:01:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
jei tau koks fūristas ir užkišo - tai jūs sexualinė mažuma. Bet vairuoja fūristai žymiai tvarkingiau negu mėgėjai. Ypač beteisiai piliečiai. Beje, pakliuvę į avariją litvinai meluoja kaip paskutiniai svolačiai. Jokios garbės ir sąžinės prisimti tai ką padarei.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų