Su vilkiku susidūręs „Audi“ vairuotojas neteko rankos

Antradienį prieš vidurnaktį Vilniaus rajone, Nemėžyje, įvyko avarija, per kurią vienas vairuotojas neteko rankos.

33

Apie 23.30 val. Minsko plente susidūrė vilkikas ir lengvasis automobilis „Audi A3“. Avarija įvyko važiuojant į Vilniaus pusę. Po susidūrimo „Audi“ atsitrenkė į atitvarus ir apvirto. Automobilis dar pračiuožė apie šimtą metrų nuo tos vietos, kur įvyko susidūrimas.

Dar toliau sustojęs vilkiko vairuotojas sako, kad persirikiavo iš pirmos eismo juostos į antrą, nes pirmąja juosta lėtai važiavo autobusas. Jau persirikiavus pajuto ir išgirdo smūgį į vilkiko galą. Kai sustojo, prie jo priėjo jaunuolis be rankos, kaip paaiškėjo, tai į jį atsitrenkusio „Audi“ vairuotojas.

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Avarija Nemėžyje

Greitosios pagalbos medikai jį skubiai išvežė į ligoninę. Ranka po avarijos rasta skiriamojoje vejoje. Į avarijos vietą atsiųsti gelbėtojai. Vaduoti prispaustų žmonių neprireikė.

Paaiškėjo, kad automobiliu „Audi“ važiavo trys vaikinai. Keleiviai patyrė nubrozdinimų, tačiau į ligoninę jaunuolių vežti neprireikė. Vienas keleivis tikino, kad dėl avarijos kaltas vilkiko vairuotojas. Esą vaikinai važiavo antra eismo juosta, kai greta važiavęs vilkiko vairuotojas sumanė persirikiuoti ir juos tiesiog išstūmė į atitvarus.

Kas kaltas dėl avarijos, aiškinasi policija. Pirminiais duomenimis, „Audi“ galėjo būti techniškai netvarkingas – greičiausiai buvo važinėjama su neveikiančia stabdžių sistema. Automobilį su sugedusiais stabdžiais eksploatuoti draudžiama. Vienas „Audi“ ratas buvo išvis be stabdžių kaladėlių. Gali būti, kad buvo būtent taip, kaip sako vilkiko vairuotojas – prisivijęs vilkiką, „Audi“ trinktelėjo į puspriekabės užpakalį.


Rašyti komentarą...
S
Stas
2021-08-04 09:11:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dirbu .vokietijoje vair. Vlkiku, baisu paziureti kaip persirikiouja i antra jousta, lengvoji masina vaziouja antra juosta , o vilkikas daro lenkima , ypac hokolai UK
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų