Europos futbolo žvaigždė Keisuke Honda Lietuvoje debiutavo įvarčiu ir pergale. „Optibet A lygos“ 30-ojo turo rungtynėse Marijampolės „Sūduva“ namie 4:0 (1:0) įveikė Gargždų „Bangą“ ir sutvirtino lyderės poziciją turnyrinėje lentelėje.

Pirmasis mačo įvartis krito 29-ąją minutę, kai po įžvalgaus Vaido Slavicko perdavimo Olivier Rommensas nuo baudos aikštelės linijos tiksliai smūgiavo į vartų kampą.

64-ąją minutę išvydome tai, ko laukėme nuo pat tos dienos, kai buvo paskelbta apie K. Hondos atvykimą į „Sūduvą“ – į baudos aikštelę įsiveržęs japonas tiksliai smūgiavo į kairįjį vartų kampą.

Trečias įvartis į svečių vartus krito 85-ąją minutę – po pakelto kampinio Nicolas Taravelis smūgiu galva nuginklavo vartininką.

Jau per pridėtą mačo laiką „Bangos“ vartininkas Ignas Driomovas buvo priverstas ketvirtą kartą traukti kamuolį iš savo vartų tinklo, kai Alexandros Gargalatzdis baudos aikštelėje tiksliai smūgiavo į dešinį kampą.

Po šios pergalės „Sūduva“ yra surinkusi 61 tašką per 29-erias rungtynes ir 8 taškais lenkia antroje vietoje esantį čempioną Vilniaus „Žalgirį“. Tiesa, žalgiriečiai yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau.

„Banga“ su 29 taškais yra priešpaskutinė.