Karantinas nesustabdė jaunavedžių: paskutinę metų dieną susituokė beveik tiek pat, kaip ir pernai

Paskutinę metų dieną norinčiųjų sukurti šeimą nesustabdė nei karantinas, nei tai, kad jaunavedžiai negali iškelti prabangios šventės ar net vienas kito pasveikinti tikru bučiniu. Tuokiasi panašiai tiek porų, kiek ir prieš metus.

Apie pietus į Vilniaus santuokų rūmus skuba pirmos poros, nutarusios pasakyti lemtingąjį „taip“. Tarp besituokiančiųjų ir verslininkės – deimantų karaliene vadinamos Danos Ribas sūnus su išrinktąja.

„Pasirinkome šią dieną, nes tai svarbiausia diena gyvenime. Ir nedavėm jokiam dalykui sutrukdyti tai. Įvyko visi įmanomi dalykai, kad to neįvyktų, bet mes padarėm, kad įvyktų“, – sako jaunikis Alonas Ribas.

„Susipažinom gruodžio 31 dieną, prieš dvejus metus, tai simbolinė diena mums, tad nusprendėm įteisinti santuoką“, – pasakoja nuotaka Kristina Pačinskaitė.

O santuoka ne tik šiai, bet ir dar penkiolikai ketvirtadienį aukso žiedus sumainiusioms poroms tikrai karantininė. Santuokų rūmuose ceremonija trunka gerokai trumpiau nei iki pandemijos siautėjimo. Ir tuokiasi poros rūmų foje, o ne iškilmingoje salėje, kaip būdavę anksčiau.

„Kalbant apie santuokos ceremoniją, tai šiuo metu ji yra trumpesnė. Yra skaitoma tik teisinė teksto dalis“, – teigia vedėja Jolanta Kuzmienė.

Ir būti rūmuose viena pora gali ne ilgiau nei penkiolika minučių. Svečiai laukia už durų.

Skirtingai nei prieš karantiną, į Vilniaus santuokų rūmus gali pakliūti ne visi. Čia leista užeiti tik jaunavedžiams, liudininkams. Kartais jie gali atsivesti vertėją arba fotografą.

Net ir pasveikinti vienas kito sukūrus šeimą bučiniu taip, kaip anksčiau, jaunavedžiai negali.

„Visi ceremonijos dalyviai ir jaunieji, ir mūsų darbuotojai, visi privalo būti visą ceremoniją su kaukėmis“, – kalbėjo J. Kuzmienė.

Jaunavedžiai sako, tai ne baisiausia. Sunkiau buvo ruoštis šventei, mat nei į kirpyklą, nei į šventinių drabužių salonus pakliūti neįmanoma, o ir šventę pora planuoja namie.

REKLAMA

„Bet vasarą, tai darysim visą šventę. Ir tikrai bus nemažai žmonių iš viso pasaulio. Nes nuotaka dirba Londone, savo didelėje kompanijoje. Sūnus dirba Izraelyje“, – sako jaunikio motina Dana Ribas.

Vilniaus civilinės metrikacijos skyriaus vedėja pastebi – pavasarį, per pirmąją karantino bangą sugalvoję tuoktis, šventę suskubo perkelti, kai atslūgs pandemija. O štai prasidėjus antrajai bangai, susituokė beveik visi planavę, ir jų paskutinę metų dieną vos keturiomis poromis mažiau, nei buvo pernai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų