• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Saulėtoje Kalifornijoje – šunų banglenčių čempionatas – bangas čia skrodė dešimtys šunelių. 

Saulėtoje Kalifornijoje – šunų banglenčių čempionatas – bangas čia skrodė dešimtys šunelių. 

REKLAMA

Šunelis Čarlis ant banglentės skrodžia bangas. Iškišęs liežuvį laimingas keturkojis pasiekia savo tikslą – krantą – ir nušoka į vandenį.

Čarlis toks ne vienas – ant banglentės vandenyne linksminasi dešimtys šunelių. Tačiau visa tai – ne šiaip pramoga. Keturkojai varžosi pasaulio šunų banglenčių čempionate Kalifornijoje. Čarliui pavyksta didelių šunų kategorijoje nuskinti antrąją vietą.

„Net negaliu paaiškinti jo aistros ir kaip jam tai patinka. Jis taip gerai leidžia laiką“, – kalba Čarlio savininkas Jeffrey Niebor.

Šiame čempionate ant banglentės gali būti tik šuo – šeimininkas tegali jam padėti išstumti banglentę. Bangas skrodžia kalytė Faith – ji net specialią ir ryškią banglentininkės aprangą bei akinius turi.

REKLAMA
REKLAMA

Ji tapo didelių šunų kategorijos pirmosios vietos laimėtoja. Tačiau bangas gaudo ne tik dideli šuneliai, bet ir kur kas mažesni. Tiesa, ne visada plaukimai pasiseka – štai mažyliui pagavus bangą ant banglentės išsilaikyti nepavyksta – tenka šokti į vandenį.

REKLAMA

Vidutinio dydžio šunų kategorijos prizininkai. Pirmosios vietos laimėtojas – Carsonas, antrosios – Samsona ir trečiosios Delilah.

Beje, Samsona – tikras įrodymas, kad amžius – ne riba. 14 metų spanielė žiūrovams padovanojo neįtikėtina pasirodymą ant banglentės. Šis čempionatas rengiamas jau penkiolika metų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų