• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Moteris netveria pykčiu – jos svainis savo šuniui davė jos vardą ir nors šeima netveria juoku, ji negali patikėti tokiu įžūlumu.

Moteris netveria pykčiu – jos svainis savo šuniui davė jos vardą ir nors šeima netveria juoku, ji negali patikėti tokiu įžūlumu.

REKLAMA

Moteris buvo tokia pikta, kad apsvarstė net pačius keisčiausius sprendimus – įsigyti kiaulę ir pavadinti ją svainio vardu.

Ji aiškino, kad buvo pažeminta, tačiau jos vyras numojo ranka ir pasakė, kad ji „per daug jautri“, rašo thesun.co.uk.

Jaučiasi pažeminta

Kalbėdama su „Mumsnet“, ji sakė: „Mano svainis išėjo į ankstyvąją pensiją būdamas 50 metų prieš maždaug metus ir jo sūnus su žmona, kurie gyvena kartu, nusprendė įsigyti šunį. Tai įvyko maždaug prieš mėnesį.

Jie šuniui davė tokį patį vardą, kaip mano, ir mane tai labai įžeidė. Mano vyras sakė, kad jiems patinka mano vardas, todėl davė jį ir šuniui.

REKLAMA
REKLAMA

Kai praėjusią savaitę susitikome vestuvėse, pasakiau, kad jie galėjo rinktis iš milijono kitų vardų, tačiau jie nusišypsojo ir pasakė, kad tai mielas vardas.

REKLAMA

Jų visų veiduose mačiau šypsenas. Vaikai pradėjo juoktis, bet jie suprato ir pasakė, kad ignoruočiau tai.

Mano vyras sako, kad visada buvau „per daug jautri“ ir „hipokritė“. Pavyzdžiui, dažnai apkalbu svainio šeimą, bet tik tada, kai būname dviese.

Aš tikrai jaučiuosi įžeista, pažeminta ir bijau, kad kiti, sužinoję šią istoriją, ims iš manęs tyčiotis.“

Planuoja kerštą

Moteris buvo tokia įskaudinta, kad ėmė svarstyti įsigyti gyvūną ir suteikti jam svainio vardą.

REKLAMA
REKLAMA

Ji pasakojo: „Internete ieškojau, iš kur galėčiau priglausti kiaulę ir pavadinti ją svainio vardu, bet pamaniau, kad tai tik pablogins situaciją.“

Ji pridūrė: „Aš dažnai pykstu ir tikiuosi, kad šuo pasituštins ant jų naujos prabangios sofos, ji balta, todėl išvalyti būtų nelengva.“

Kitos mamos puolė pritarti moteriai, kad tokioje situacijoje taip pat įsiustų, tačiau kiti sakė nesuprantantis, kodėl ji jaučiasi įžeista – galbūt šeimai išties patinka jos vardas.

Tai tokia žinia tokiem nuopisom. Gyvūnams negima duoti žmonių vardų būtent todėl kad neįžeistų ar nežemintų tų žmonių kurie turi tuos vardus. Istorijų šia tema tikrai daug. Betgi viskas pofig, šitaip elgdamasis aš krūtas kaip šūdas a ne.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų