Kalėdų Senelio pagalbininkai sugalvojo, kaip šiemet bendraus su vaikučiais

Iki viso pasaulio vaikų laukiamų Kalėdų likus geram mėnesiui – Kalėdų Senelio pagalbininkai jau suka galvą, kaip šiemet susitiks ir bendraus su vaikučiais. Ir sugalvojo. Tad dabar trumpam nukelsime jus į Jungtinėje Karalystėje įsikūrusią „Linksmybių ministeriją”, kur Kalėdų Seneliai įnirtingai mokosi naudotis šiuolaikinėmis technologijomis.

Net Kalėdų Seneliams šiemet tenka užsidėti apsaugines kaukes. Kalėdų Seneliai paskaitos klausosi Londone įsikūrusioje Linksmybių ministerijoje. Ilgus metus prižiūrėję elnius, tampę dovanų maišus ir spraudęsi pro namų kaminus ar lipę per langus – baltabarzdžiai dabar mokosi naujų technologijų.

Šiemet jie su vaikais planuoja bendrauti nuotoliniu būdu. Linksmybių ministerija pasivadinusi kompanija, jau ketvirtį amžiaus mokanti Kalėdų Senelius, šiemet sukūrė mobilią aplikaciją „Santa HQ“.

„Man tai pirmas kartas ir man tai pasirodė labai įdomu. Jau nekantriai laukiu, kaip viskas bus. Nes girdėjau gandų, kad šiemet Kalėdos atšauktos! Noriu pasakyti, kad tikrai ne! Viskas vyks!“, – sako Kalėdų Senelis.

„Vaikai su Kalėdų Seneliu galės pabendrauti net ilgiau nei įprasta. Be to mūsų programėlė pasieks daugiau žmonių, galėsime kalbėti su vaikais visame pasaulyje“, – pasakoja Linksmybių ministerijos įkūrėjas James Lovell.

Sukurti tokią mobilią aplikaciją sugalvojo Wikipedia įkūrėjas. Pasak jo – prie šios programos dabar jungiasi vis daugiau Kalėdų Senelių visame pasaulyje.

„Mums vis tiek reikalingos Kalėdos. Vaikams reikia laukti kažko džiaugsmingo. Taigi sugalvojome viską perkelti į virtualią erdvę“, – teigia „Wikipedia“ įkūrėjas Jimmy Wales.

Tiesa paslauga kainuoja. Gyvas skambutis Kalėdų Seneliui kainuos 35 eurus. Bet siūloma leistis ir į mėnesio trukmės užduočių ir veiklų nuotykį su Seneliu ir jo pagalbininkais už 12 eur7.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų