Ką vyras išdarinėjo su berniukais Klaipėdoje – sunku ištarti net advokatams

Teismas pradėjo nagrinėti pajūryje garsaus renginių vedėjo bylą. 35-erių Viktoras Usovas kaltinamas nepilnamečių berniukų tvirkinimu. Vyras vaikus susirasdavo internete ar dienos centruose, prisistatydavo įtakingu verslininku ir už alkoholį, cigaretes ar pinigus nepilnamečius veždavosi į mišką. Ką išdarinėjo, sunku ištarti net berniukų advokatams. Kol kas nukentėjusiais pripažinta 13 nepilnamečių berniukų.

Klaipėdos rajono teismas atvertė nepilnamečių berniukų tvirkinimu įtariamo garsaus pajūryje renginių vedėjo Viktoro Usovo bylą. 35 metų vyrui iš viso inkriminuojama 18 nusikalstamų veikų. Nukentėjusius nepilnamečius atstovauja skirtingi advokatai.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Viktoras Usovas

„Jis juos pavaišindavo prieš tai, pavaišindavo, kad galėtų pamylėti. Mašinoje, su mašina nuvažiuodavo. Jauni berniukai, 14-15 metų, jis tokius susiranda, su jais kažkaip santykius pradeda“, – sako nukentėjusiojo advokatas Vaclovas Janušauskas.

Advokatų duomenimis, nepilnamečius vyras susirasdavo dienos centruose bei internete. Viktoras Usovas taip pat buvo krepšinio klubo „Neptūnas“ projektų vadovas, vykdė socialinius projektus vaikams, 2009-aisiais jis buvo pripažintas pilietiškiausiu jaunu žmogumi Klaipėdoje.

Įtariama, kad Usovas per penkerius metus iki jo sulaikymo girdė, davė pinigų bei cigarečių ir lytiškai santykiavo oraliniu būdu su trylika nepilnamečių berniukų. Advokatų tikinimu, buvo ir taip, kad ne tik berniukai vyrą, o jis pats nepilnamečius tenkindavo orališkai.

„Negaliu pasakyti, kiek ten promilių buvo, bet papuolė pas tokį žmogų, kuris nekreipia dėmesio, kad jis yra nepilnametis, prigirdė jį, o jūs žinot, kad psichika dar nesusiformavusi kaip reikiant ir vaikas gali padaryti bet ką ir sugadinti savo gyvenimą“, – pasakoja nukentėjusiojo advokatė Galina Korabliova.

REKLAMA

Pats kaltinamasis savo veidą teismo salėje slepia po gobtuvu, kaklaskare ir akiniais nuo saulės. Tačiau su žurnalistais bendrauti nevengia. Sako esąs nekaltas.

„Nė vieno nėra nepilnamečio. Nė vieno. Tiesiog paprasti iš kažkur. Iš kurių aš pažįstu gal tik vieną žmogų ir kuris paneigia viską. Jis pilnametis yra iš tikrųjų“, – teigia kaltinamasis V. Usovas.

Maža to, vyras tikina, kad visa byla prieš jį yra suklastota. Tiesa, kas ir kodėl galėjo klastoti bylą, vyras nepaaiškina. Žada tai atskleisti ateityje ir visus nustebinti.

„Nu nieko nebuvo absoliučiai. Suprantat, aš neturėčiau iš viso kalbėti, bet tiesiog tas yra daroma, tas ažiotažas. Patikėkite, dar bus labai daug įdomios informacijos. Pakentėkit šiek tiek“, – kalbėjo V. Usovas.

Išgirdę tokius vyro pareiškimus, gausiai į teismo salę susirinkę nukentėjusių berniukų tėvai neslepia pasipiktinimo:

„Ir jei toks jautiesi nekaltas, tai atsiverk, pasirodyk. Ko slepiesi? Nu tai dabar iš karto atsiverk. Ko bijai?“

Sukrėsti tėvai pasakoja, kaip jų vaikai su kaltinamuoju susipažino:

„Tiesiog pinigėliai. Papildomas pinigas. Sugalvojo, kad galima pašantažuoti ir panašiai. Alkoholis, cigaretės. O ko jaunimui reikia daugiau, kai negauna?“

„Irgi alkoholis, cigaretės, telefoniniai skambučiai nerimdavo. Būdavo naktimis skambinėdavo jisai. Šantažavo, kad susitiktų pastoviai. Lietė, bet nepriėjo iki to. Lietė šiaip, glostė ir panašiai.“

Už nusikaltimus, kuriais įtariamas, V. Usovui gresia penkeri metai kalėjimo. Byla nagrinėjama uždaruose teismo posėdžiuose.


Rašyti komentarą...
s
shura
2020-01-07 22:24:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Į GAIDYNĄ TĄ PIDERĄ
Atsakyti
0

T
Titas
2020-01-07 22:55:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iškastruot ir į bendra zona šita supuvusį pedika.
Atsakyti
0

J
Jonas
2020-01-07 21:47:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvoje gėjai , lesbietės , nekrofilai ir t. t. , gyvenantys kartu , tvirkinantys nepilnamečius - nori tuoktis ir vadintis ''šeima'' ! Ponai iškrypėliai ir juos palaikantys , neterškit garbingo vardo ''šeima '' ! Įdomu , kaip pasielgtų tie jų užtarėjai , jei būtų išniekinti jų pačių vaikai ?!
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų