Jungtinėse Valstijose nauja plėšikavimo ir neramumų banga

Po to, kai Filadelfijoje policija nušovė peilį turėjusį afroamerikietį, antrą naktį plėšiamos parduotuvės, o tūkstantinės minios reikalauja pažaboti nesiliaujančias juodaodžių mirtis nuo pareigūnų šūvių.

Filadelfijos policijos sraigtasparnis filmuoja, kaip mieste plėšikautojai nesidrovėdami tuština vieną parduotuvę po kitos. Kai kurie iš jų pavogtus daiktus lyg niekur nieko krauna į savo automobilius ir net grįžta pasiimti daugiau. Kiti juos neša pilnais glėbiais ar stumia vežimėliais.

Minia siautėjo prekybos centre „Walmart“. Iš parduotuvės nešama viskas, kas pasitaiko po ranka. Pažaboti plėšikavimo mieste nepavyksta čia dislokavus net ir sustiprintas policijos pajėgas bei kelis šimtus nacionalinės gvardijos karių. Darbo pareigūnams netrūksta ne tik bergždžiai bandant pažaboti tuštinamas parduotuvių lentynas.

Mieste jau antrą dieną vyksta protestai ir susirėmimai su miniomis demonstrantų, pyktį liejančių dėl šalyje nesiliaunančių juodaodžių amerikiečių mirčių nuo policijos kulkų. Vien antradienį per riaušes areštuota daugiau nei 90 žmonių ir sužeista 30 pareigūnų.

Miestas į chaosą paniro, kai du policijos pareigūnai pirmadienį po pietų nušovė peilį rankose laikiusį 27 metų Walterį Wallace’ą, kuris, pasak jo šeimos, turėjo psichikos sveikatos problemų. Pasak jų, policija į jį šovė bent 10 kartų, tačiau žuvusiojo tėvas smurto mieste nepateisina.

„Aš esu Walterio Wallace’o tėvas ir nepripažįstu jokio smurto, miesto draskymo, parduotuvių grobstymo ir viso šito chaoso. Jeigu visi gerbtų mano šeimą ir mano sūnų, sustabdytų šį smurtą ir chaosą mieste“, – sako aukos tėvas Walter Wallace vyresnysis.

Tuo metu policija sako, kad šūvius į jauną vyrą paleido jam atsisakius paleisti peilį iš rankų ir pradėjus prie jų artintis. Neramumai ir riaušės dėl pasikartojančių juodaodžių mirčių šalyje vyksta dar nuo gegužės, kai Minesotoje mirė afroamerikietis George’as Floydas, kuriam policininkas keliu brutaliai užspaudė kaklą.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2020-10-29 04:01:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir JAV demokratai palaiko neramumu viduje.
Kad laimetu Zombis Biden jie ir Pribaltika padovanotu Rusijai
Atsakyti
0

K
Kaip
2020-10-29 18:18:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
rašei, zombis Bidenas yra tik iškamša, o valdo globalistai. Reportaže apie riaušes vietinis gyventojas pasakoja, kad riaušininkus atvežė autobusais, organizuotai, ir jie nėra vietiniai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų