Jeruzalėje pirmąkart per 13 metų iškrito sniegas: pažiūrėti jo keliauja net iš kitų miestų

Džiaugsminga diena Jeruzalės gyventojams – pirmąkart per 13 metų miesto šventyklas, sienas ir gatves padengė sniegas. Į gatves dar prieš aušrą pabiro vaikai. Kol tikintieji traukė į pamaldas, vaikai dūko mėtydamiesi sniego gniūžtėmis.

Trečiadienio vakarą prasidėjus sniego audrai, valdžia sustabdė viešąjį transportą, užtvėrė pagrindinį kelią į Jeruzalę. Vis tik per naktį audra aprimo, transporto paslaugos buvo atnaujintos. Tad žmonės į Jeruzalė ėmė traukti ir iš kitų miestų.

„Tam, kad pažaistume sniege, atvykome iš Tel Avivo. Jeruzalėje labai retai sninga. Man atrodo, kad paskutinįkart snigo 2013 metais“, – sako Tel Avivo gyventojas Ben Miller. 

Vakarų Krante netikėtomis žiemos dovanomis džiaugiasi ir palestiniečiai. Įprastai judriose gatvėse dabar matyti vos keli automobiliai, bandantys važiuoti rūke apledėjusiais keliais. Tuo tarpu šeimos kartu džiūgavo ir statė sniego senius.

O štai Jėzaus Kristaus gimtinėje – Betliejuje – sniegas puošia Gimimo bažnyčios varpinę.

Dėl atšiaurių oro sąlygų visame Vakarų Krante ir Gazoje uždaryti mokyklos, biurai.


Rašyti komentarą...
N
Nuomone
2021-02-19 05:55:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kaip cia taip. Ten galima keliauti tarp miestu. Uzdrausti bausti. Manau tik musu salyje gali vykti tokios nesamones be logikos.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų