Jauną porą per karantiną užgriuvo rūpesčiai: bijo atsidurti gatvėje

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi jauna šeima, kuri nebeturi maisto ir atsidūrė nepavydėtinoje padėtyje. Visą pasaulį sukausčiusi pandemija išmušė pagrindą iš po kojų milijonams žmonių. Šie du jauni žmonės taip pat pateko į sąstingį: moteris darbo jau neteko, o vyrui taip pat gresia tapti bedarbiu. Pora augina vaiką, tačiau nežino, ar artimiausiu metu dar turės virš galvos pastogę. Situacija domėjosi gelbėtoja Rūta Filejeva.

Vyras prieš COVID-19 pandemiją dirbo santechniku, tačiau dėl karantino visi darbai sustojo.

„Parduotuvės uždarytos, medžiagų beveik nebegauname. Bijome, visi kolegos irgi bijo, kad neuždarytų“, – jaudinasi vyras.

Šeima gyvena nuomojamame bute, kuriame prieš karantino paskelbimą darėsi remontus. Pora tikina, jog visas savo santaupas yra išleidusi buto remontui.

„Ten nebuvo nei vonios, nieko. O dabar galime atsidurti gatvėje, nes galime prarasti ir darbus. Kartais net nemiegi naktimis, galvoji, kaip čia bus“, – sielojosi jiedu.  

Pora negali pasigirti ir gerais santykiais su artimaisiais, todėl sunkią akimirką net nežino, kur jiems tektų prisiglausti. Vyras pasakoja, kad jo žmona labai nepatinka jo tėvams.

Visą laidos ištrauką žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
p
pastabi
2020-05-24 18:21:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Buteliui pinigų turi o gyvent neturi iš ko mažiau balius kelti reikia nes triukšmas atsibodo visiems.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų