Jauna moteris su 5 vaikais pabėgo pas meilužį: žmonos žinučių turinys jos vyrą veda iš proto

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi vyras, kuris yra pasiryžęs atleisti savo žmonai neištikimybę. Viktoro žmona susirado meilužį ir pas jį išvažiavo su visais penkiais savo vaikais vos po savaitės bendravimo. Tačiau moteris elgiasi labai keistai ir nuolat rašo savo buvusiajam nerimą keliančias žinutes. Kuo tikriausia meilės trikampio istorija domėjosi gelbėtoja Rūta Filejeva.

Moteris naują širdies draugą susirado tuomet, kai jos vyras buvo įkalinimo įstaigoje. Jaunos moters sprendimas staiga palikti namus ir su vaikais išsikraustyti pas kitą vyrą sukėlė šoką visai šeimai. Niekas nežino, kaip jie gyvena, ar vaikai yra saugūs ir galiausiai, kas tas naujas mylimasis, kuris žaibiškai apsuko vedusiai moteriai galvą ir įtikino persikraustyti pas jį.

Nepaisant tokio moters sprendimo, Viktoras apie skyrybas nė negalvoja. Jis atleido šią skaudžią išdavystę ir nori tik vieno – kad žmona grįžtų su vaikais pas jį į bendrus namus.

„Nesvarbu, ką ji padarytų, net jei buvo neištikima, aš pasiruošęs atleisti. Pirmą savaitgalį kai parvažiuos namo, važiuosime į bažnyčią, pasimelsime ir pamiršime. Aš prašau, padėkite man susigrąžinti žmoną ir vaikus“, – ašarą prieš televizijos kameras braukė į laisvę neseniai išleistas Viktoras.

Nors moteris išsikraustė pas kitą, nuolat savo sutuoktiniui rašė bauginančias žinutes „padėk man“, o kartais nestokojo ir meilės kupinų žodžių „mylimasis, noriu namo“.

Naujasis moters širdies draugas sako, kad pati moteris jam niekuo nesiskundė ir nuolat prisiekinėjo jį mylinti. Jis pasiūlė moteriai tai, ko negalėjo pasiūlyti teisėtas vyras – kiek geresnį gyvenimą mieste, surado bendram gyvenimui erdvesnį butą.

„Aš mačiau kaip ji gyveno, tai buvo absoliutūs viduramžiai, tai todėl man tų vaikų gaila. Bet jeigu ji nori, tegul vežasi juos atgal, per prievartą niekas čia jos nelaiko“, – neslėpė naujasis moters sugyventinis. 

Pasak jo, daugiavaikė motina jam skųsdavosi, esą iš jos būdavo paimami vaikams skirti pingai, kuriuos pasisavindavo Viktoro mama. Iš gaunamų 1200 eurų, net 700 iš jos būdavo paimami ir siunčiami Viktorui į kalėjimą. 

Tokias kalbas Viktoras atmeta ir teigia, kad už tuos pinigus jo mama nuolat vaikams veždavo maistą ir rūbus, mokėdavo už elektrą. 

Tai jau ne pirmas kartas, kai jauna moteris palieka savo namus. Ji pati teigė, kad jokių žinučių Viktorui nerašė, tačiau R. Filejevos surinkta informacija bylojo ką kitą. 

Ką pasirinks jauna moteris – grįžti pas sutuoktinį ar likti su naujuoju draugu?

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.


Rašyti komentarą...
L
Laida apie debilus
2021-10-15 01:23:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skirta debilams apie žiurovu kontingenta viskas tuom ir pasakyta.
Atsakyti
0

M
Mari
2021-10-15 15:51:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad vyrai laksto palei bobos sijona,tai taip.Dar ir moterys išsitraukia i ta reikalą,lakstydamos paskui vyrus.
Atsakyti
0

s
slavka.
2021-10-14 20:04:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
kiekvienas laikosi tik "savos tiesos",- sekmes isnarplioti...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų