REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Tanko šūvį atlaiko dar ne kiekvienas statinys. Tačiau šį kartą šūvių tikslas kilnus – sukurti meną.

Tanko šūvį atlaiko dar ne kiekvienas statinys. Tačiau šį kartą šūvių tikslas kilnus – sukurti meną.

REKLAMA

Buvęs Izraelio armijos snaiperis dabar savo šūviais ženklina ne priešininkus, o molbertą. 42-ejų Davidas Roytmanas šaudo į maišelius su dažais.

Prie molberto pakabinami maišeliai po tanko ar ginklo šūvio ištaško dažus, kuriuos vėliau dailindamas snaiperis taip kuria paveikslus.   

Artistas pasakoja: „Po 20-ies metų armijoje, visiems reikia terapijos. Turiu pripažinti, menas yra mano terapija. Kai šaudau ne į žmones, ne kare, ne per karinę tarnybą, darau tai savo malonumui. Tai yra mano būdas kalbėti su pasauliu.“   

Menininkas savo darbų idėjas atskleIdžia ne visada, tačiau beveik kiekviename savo kūrinyje peiliuku išraIžo raides hebrajų, anglų ar rusų kalbomis.

REKLAMA
REKLAMA

Raidės atsitiktinės – įsivaizduoti ir sudėlioti iš jų žodžius turite patys.  

„Mano žinutė mene yra ta, kad grįžusiems iš fronto kariams reikalingas palaikymas. Jeigu galiu apie tai kalbėti unikaliu būdu – šiais meno kūriniais – savo misiją įvykdžiau“, – teigia menininkas.   

Visgi, artistas gali pasidžiaugti ne tik paveikslų prasmingumu.

Jį sėkmė lydi ir meno kūrinių rinkoje – buvęs snaiperis jau pardavė dvidešimt tokių paveikslų, o vieno kaina svyruoja nuo penkių iki dešimties tūkstančių dolerių.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų