NBA Rytų konferencijos didžiajame finale intriga neatslopsta. Ketvirtajame serijos mače, vykusiame Bostone, 102:82 (29:11, 28:22, 19:19, 26:30) įtikinamą pergalę šventė aikštelės šeimininkai. Po šios pergalės Jaysono Tatumo vedama „Celtics“ išlygino serijos rezultatą 2:2.

Jau nuo pat pirmųjų minučių ketvirtajame mače „Celtics“ įrodinėjo, kad šįkart neleis namų aikštelėje šeimininkauti Miamio ekipai.

„Heat“ pirmajame kėlinyje iš žaidimo nebuvo pataikę beveik 9 minutes ir iš viso per pirmąsias 12 minučių žaidimo įmetė vos 3 metimus (29:11).

Antrajame ketvirtyje „Celtics“ toliau neatleido vadžių ir sėkmingai puolė bei tuo pačiu neleido varžovams priartėti (57:33).

Antroje rungtynių dalyje Miamio „Heat“ krepšininkai neišsprendė „Celtics“ gynybos ir savo puolimo klausimo, neatrado naujų lyderių bei nesuteikė sau vilčių penktajame mače baigti seriją – 102:82 pergalę TD Garden arenoje šventė Bostono atletai.

Bostono ekipoje puolime fenomenaliai sužaidė J. Tatumas, pelnęs 31 tašką, atkovojęs 8 kamuolius ir pridėjęs 5 rezultatyvius perdavimus.

„Celtics“: J. Tatumas 31, Paytonas Pritchardas 14, Derrickas White‘as 13 (8 atk. kam., 6 rez. perd., 1/8 trit.), Robertas Williamsas (9 atk. kam.) ir Jaylenas Brownas (7 atk. kam., 5/20 met.) po 12.

„Heat“:  Victoras Oladipo 23 (6 rez. perd.), Duncanas Robinsonas 14, Caleb‘as Martinas 12.