Išpuolį patyrusi Kėdainių gydytoja prabilo apie incidentą: visą kūną skauda

Kėdainių poliklinikoje pacientė užsipuolė ir sužalojo gydytoją. Įtūžusi moteris įsiveržė į kabinetą, griebė medikę už plaukų ir tampė ją po kabinetą. Nuo įsišėlusios mušeikos medikę apgynė slaugytojos ir supuolę pacientai. Gelbėti kolegės skubėjo ir kiti gydytojai. Aiškėja, kad moteris taip užsipuolė savo mamos gydytoją, aiškindama, kad ši ją neva nugydė. Agresyvi kėdainiškė atsidūrė už grotų ir jai iškelta baudžiamoji byla. 

Kėdainių poliklinikos šeimos gydytoją Rimą Radavičienę sutinkame prie teismo medicinos tarnybos. Čia ji atvyko pažymos apie patirtus sužalojimus. Gydytojai nubrozdinta kakta, išrauti plaukai, skauda riešą. Medikę darbo metu sumušė į kabinetą įsiveržusi moteris.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Išpuolį patyrusi Kėdainių gydytoja prabilo apie incidentą: visą kūną skauda

„Įlekia į kabinetą, tiesiog ne įeina, įlekia, įsiveržia visu greičiu, puola prie manęs, prie kėdės, prie manęs, prie veido, nustveria į plaukus, pasikelia nuo kėdės ir pradeda tampyt po visą kabinetą. Pasiėmėm abdukciją, šiaip tai visą kūną skauda… Ji ne tik už plaukų tampė, bet ir smūgių čia yra žymės“, – sako nukentėjusi gydytoja Rima Radavičienė.

Incidentas įvyko Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centre vos antradienį. Kabinete antrajame aukšte gydytoja buvo pradėjusi popietinę pamainą. Kuo būtų pasibaigęs išpuolis, pasak medikės, sunku ir prognozuoti. Ją nuo įsiutusios smurtautojos apgynė sulėkusios slaugytojos ir vizito laukę vyriškiai.

„Puolė padėt sesutės, kurios buvo dvi tam kabinete, noriu padėkoti ir savo pacientams dviem. Kurie padėjo, ir sakau, nieko blogo žmogus tu nedarai, stengiesi iš dūšios viską padaryti, bet kuo toliau, tuo darbas sudėtingesnis“, – pasakoja R. Radavičienė.

Incidento suskubo malšinti ir kiti kolegos, dirbantys tame pačiame koridoriuje, sako, išpuolis prieš kolegę sukrėtė visus. Gydytoja sugniuždyta.

„Ir psichiška yra pažeista, nes jeigu puola ant tavęs, o kai už plaukų patąso ir apdaužo, tai čia nepraeis be pasekmių. Kad pultų daktarę ir prie žmonių, tai pirmas kartas, daugiausia pikti, šiuo laiku tikrai labai pikti“, – teigia vyresnioji slaugytoja Elyna Sabaliauskienė.

REKLAMA

Į konfliktą įsikišusi įstaigos direktorė pati sulaukė necenzūrinių žodžių lavinos. Ji sako su agresyvia moterimi jau buvo bendravusi.

„Tai nėra naujiena, pasirodo, aš jau esu kalbėjusi su ja telefonu, žmonės yra įvairūs. Rusiškai“, – kalbėjo direktorė Audronė Rimkevičienė.

Koridoriuje pas medikus lūkuriuojantys žmonės, išgirdę apie vakarykštį smurtą prieš gydytoją, baisisi:

„Tai labai blogai, … palaukit… tai labai laba blogai, taip neturėtų būti.“

„Negalima šitaip, mes gydytojus gerbiam, jie mus saugo, mums padeda visapusiškai, tik lenktis prieš juos reikia.“

„Negalima ne tik gydytojų, bet ir kitų pulti žmonų, iš viso tokių dalykų. Pasisekė, kad buvo tokių vyrų, kurie apsaugojo gydytoją.“

Kaip paaiškėjo, 52-ejų užpuolikė nėra gydytojos Radavičienės pacientė. Pas medikę lankosi jos mama. Senolė jau kelias savaites guli šalia esančioje Kėdainių ligoninėje. Tad moteris dėl blogėjančios mamos sveikatos kaltina šeimos gydytoją.

„Pacientės nuomone, gydytoja nugydė jos mamą“, – sako A. Rimkevičienė.

Aptalžytos gydytojos kabineto durys šiandien visą dieną užrakintos. Medikė turi nedarbingumą ir bando atsigauti. O štai ją sužalojusi kėdainiškė savo elgesį apmąstė areštinėje. Moteriai iškelta baudžiamoji byla.

„Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos sutrikdymo, tai pagal šį straipsnį baudžiamajame kodekse numatyta, kad gali grėsti ir laisvės atėmimas iki dvejų metų“, – pasakoja Kauno policijos atstovė Odeta Vaitkevičienė.

Moteris naktį praleido areštinėje, po paros ji paleista. Nuspręsta taikyti švelnesnę kardomąją priemonę – rašytinį pasižadėjimą neišvykti.  


Rašyti komentarą...
l
ligonis
2020-02-19 21:31:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
kai kuriems gydytojams tai tikrai reikia duoti i snuki kaip reikiant.antakalnio polikl.vilniuje yra daktaras kuris negydo zmoniu virs 50metu,be tyrimu bando vaistus paskirti,jam dzin vyresni ligoniai.ta kalba net patys sios polikl.darbuotojai.baisu
Atsakyti
-5

J
Jonas
2020-02-20 05:06:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Parašykite,pagaliau,kodėl ši ponia buvo užpulta,tada ir paaiškės visa teisybė.
Atsakyti
0

K
Ką jos
2020-02-19 22:40:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ten kalba...už plaukų patąsė...oho..kaip sužeidė..keturis dešimtmečius išsedėjo vienoj vietoj! Ir vat rezultatai ant akių!
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų