Įspūdinga meno instaliacija: burbuluose – šokėjai ir orkestrantai

Išties įspūdinga meno instaliacija Štutgarte. Baleto šokėjai pozavo, o orkestrantai kūrinius atliko milžiniškuose burbuluose.

Trylika Štutgarto filharmonijos orkestro muzikantų klasikinį kūrinį atlieka kaip niekad iki šiol – burbuluose. Tai – ne tik neįprastas koncertas, bet ir fotosesija, skirta įamžinti realybę, kurioje dabar gyvename.

„Karantinas ir pandemija kelia labai daug streso mums visiems, taip pat ir menininkams. Būtent tai paskatino mane kurti šį pasirodymą“, – sako menininkas Florian Mehnert.

Burbuluose pozuoja ir baltais kostiumais pasipuošę baleto šokėjai. Jie išsiilgę pasirodymų, tačiau spektaklių šiuo metu ištuštėjusiose scenose jiems dar teks palaukti.

„Norėjau įamžinti didžiausią šių dienų problemą – socialinį atstumą, kurio visi turime laikytis karantino metu. Klausiau savęs, kaip galėčiau tai pavaizduoti? Tada supratau, kad mes visi esame izoliuoti savame burbule, iš kurio negalime ištrūkti“, – pasakoja G. Mehnert.

Šios instaliacijos kūrėjas sako, kad ypač sunku buvo įamžinti muzikantus burbuluose, tačiau pastangos pranoko lūkesčius.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų