Ispanijoje vietos ligoninėje negaunantys užsikrėtusieji merdi koridoriuose

Socialiniame tinkle „Twitter“ ėmė plisti šokiruojantys vaizdai iš vienos Ispanijos ligoninės. Ši Europos šalis visai kaip ir Italija kenčia nuo siaubingo koronavirusu užsikrėtusiųjų skaičiaus. Vienoje Madrido ligoninėje užfiksuotame įraše matyti, kaip užsikrėtusieji guli ligoninės koridoriuose. Esą ligoninėje nebėra palatų ir lovų, todėl žmonės priversti gulėti ant žemės.

Teigiama, kad įrašas užfiksuotas Madrido Infanta Leonor ligoninėje. Ispanijoje koronaviruso aukų skaičius yra perkopęs du tūkstančius, o atvejų – daugiau nei 33 tūkstančiai. Baiminamasi, kad Ispanija gali tapti nauju koronaviruso epicentru. Blogiausia situacija – Ispanijos sostinėje Madride.

Kai kurios ligoninės atsisako priimti pacientus, nes nebeturi jokios vietos. Tai įrodo ir vietinių užfiksuoti vaizdo įrašai.

Šiuo vaizdeliu socialiniuose tinkluose pasidalinta norint įspėti žmones apie didžiulę Ispaniją užklupusią nelaimę ir paskatinti žmones laikytis karantino, saugaus atstumo ir visų kitų apsaugos priemonių, kad jų neištiktų vaizdo įraše užfiksuotų žmonių likimas.

Kraują stingdančius vaizdus iš Madrido ligoninės galite pamatyti vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
S
Simas
2020-03-23 22:18:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Problema ne vietose o kad nebeuztenka mediku, nebespeja, valdzia domina tik ekonomika o zmones ir daktarai ir kai kurios izimybes aukoja kiek kas gali kad medikai turetu uztektinai maskiu ir kombinzonu. Tai virusas kuris pasiglemzia silpniausius nors to gali ir nezinoti. Mieli mano tautieciai, uzsidarykite namie ir ko maziau kontakto su kitais, tai tikrai rimta, jums pataria tas kuris tai mato is arti
Atsakyti
-2

S
Sveika dar
2020-03-24 14:51:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ka dar valdzia gali padaryti?Kodel tik nedaznas klausia ,ka galiu padaryti as pats?
Atsakyti
-1

P
Pikta.
2020-03-24 22:55:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pikta, dėl mūsų piliečių kurie nesupranta visso rimtumo ir dar verkia kad viešbutyje jiem blogai, miegos lovoje o ne ant grindų, kkaip jausis prastai tai manau jau nesvarbu kur gulesi jau norėsis tik kad kas suteiktų pagalbosir , nesvarbu ar tavo plaukai dažyti, ar nagai lakuoti, melsit dievo kad leistų gyventi.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų