Indai originaliai kovoja su COVID-19: visą kūną tepasi karvių mėšlu

Kabini iš kibiro karvių mėšlo ir tepiesi ant kūno. Tokią alternatyvą, kaip karvių mėšlo joga kovai su koronavirusu sugalvojo Gudžarato valstijos gyventojai.

Šie žmonės tiki, kad karvių išmatose esantis vitaminas B12 užsitepus jį ant kūno pateks į jų organizmą ir sustiprins imunitetą.

„Kai užsitepėme šią šlapimo ir išmatų masę ji buvo drėgna. Mes leidžiame jai išdžiūti, kad mūsų kūnai pasisavintų vitaminą B12. Atsidėkodami karvėms su jomis leidžiame laiką, paskui prausimės jų pienu. Ši praktika praėjusiais metais man padėjo pasveikti nuo Kovido,“ – pasakoja farmacinės įstaigos vadybininkas Gautam Manilal Borisa. 

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karvių mėšlo joga kovai prieš COVID–19

Tiesa, Indijos gydytojų ir mokslininkų nuomonė – kitokia. Atvirkščiai – jie įspėja, kad toks gydymo metodas pagrįstas tik įsitikinimu ir, negana to, kelia grėsmę.

„Žmonės užsiimantys šia praktika labai rizikuoja – jie gali užsikrėsti gyvūnų ligomis“,  – teigia gydytojas Ja Jayalal.  

Indijoje karvės prilyginamos Dievams. Jau nuo seno žmonės naudoja jų mėšlą religinėse apeigose ir valydami namus, mat tiki, kad karvės mėšlas turi gydomųjų, dezinfekuojančių ar net stebuklingų savybių. Korona viruso pandemija Indijoje jau nusinešė beveik 250,000 gyvybių. Šalies ligoninės perpildytos, daugelis žmonių miršta jų dar nepasiekę.


Rašyti komentarą...
R
Robertas
2021-05-15 06:51:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galėtų pabandyti suvalgyti tą kibirą mėšlo, geriau įsisavintų
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų