Į Rūdninkus atgabenami pirmieji nelegalai: kol kas vežami tik vyrai

Į Rūdninkų Viešojo saugumo tarnybos poligoną, prie kurio dėl planuojamo nelegalų apgyvendinimo buvo kilę protestuotojų susirėmimai su pareigūnais – ką tik, prieš porą valandų atvažiavo pirmieji autobusai su nelegalais. Pareigūnai papildomai aptveria teritoriją, kurioje jau paruoštos vietos maždaug 400 svečių.  

Netoli Rūdninkų, keliu vedančiu į uždarą Viešojo saugumo tarnybos teritoriją beveik 17 val. atriedėjo kiek daugiau nei tris dešimtis keleivių talpinantis „Mercedes“ autobusas su pirmaisiais įrengtos stovyklos nelegalams gyventojais. Autobuse nelegalai iš trijų Varėnos rajono pasienio užkardų.

Dar prieš porą dienų nuo įvažiavimo į teritoriją pareigūnai traukė protestuotojus, kurių dalis sutemus dar ir pateko į teritoriją, padegė padangas ir sužalojo kelis pareigūnus, o Aliaksandro Lukašenkos propaganda išnaudojo šiuos vaizdus melagingai šmeiždama mūsų tvarkos saugotojus.

Šiandien pareigūnams, rodos, niekas netrukdo. Kelio atvežtiems nelegalams niekas nepastojo, tiesa prie uždaros teritorijos susirinko maždaug 15-os ar 20-ies protestuotojų būrelis. Važiuojamoji kelio dalis papildomai atitverta stop juosta. Su žiniasklaida protestuotojai bendrauti nenori, bet nematant kameroms nesibodi grasinti atvykėliams. Vietiniai dar kalba, neva patys nelegalai pareigūnams padeda tvoras įrenginėti.

Pareigūnai sako teritoriją apjuosę dviem tvoromis, tarp jų palikę tarpą, kuriame nuolat budės, tad nelegalai negalės pasprukti.

Į įrengiamą 400 vietų stovyklą vežami tik vyrai. Matyti, kad jie jauni, maždaug trisdešimties metų. Išvakarėse susitikę su vietos gyventojais pareigūnai sakė, kad pirma čia apgyvendins apie 300 nelegalų.


Rašyti komentarą...
N
Neįlegalas.
2021-07-29 18:59:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žurnalistei Editai nelegalai - svečiai! Įsidėmėkit šį vardą.
Atsakyti
-1

U
U
2021-07-29 19:54:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pas mus vyksta visapusiškas masinis genocidas prieš Lietuvos tautą!!! Nejaugi nieko negalima padaryti,kad sustabdyti vyriausybės savivalę ?!! Žmonės atsibūskite,kodėl leidžiate su savimi taip elgtis,turime būti vieningi,nes kitaip valdžiažmogiai mus po vieną tikrai sunaikins!
Atsakyti
-6

O
Oo
2021-07-29 19:11:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baltarusijos ale prezidentei Svitlanai ir saikai uzveze geros rases, gales prasiblaškyti su galimybių pasais!!!pirmiausia paskiepyti gerą rasę !!!
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų