Į gyvenamuosius namus Kalifornijoje rėžėsi nedidelis lėktuvas: vaizdai – lyg karo zonoje

Tragedija Jungtinėse Valstijose San Diego priemiestyje. Į gyvenamuosius namus ten rėžėsi nedidelis dvimotoris lėktuvas. Kilus gaisrui, užsiliepsnojo mažiausiai dešimt namų, daugybė automobilių. Liudininkai sako, kad nelaimės vieta – lyg karo zona. Per avariją žuvo mažiausiai du žmonės.

Kalifornijos San Diego priemiestyje į dangų kyla juodų dūmų debesis. Netrukus paaiškėja, kad didelis gaisras kilo po to, kai ant gyvenamųjų namų nukrito nedidelis lėktuvas. Dvimotorė „Cessna“, kurią pilotavo į Arizoną skridęs kardiologas, į namus rėžėsi apie pietus. 

„Išgirdau didelį garsą ir supratau, kad kažkas negerai. Nė nespėjau sureaguoti, kai jis sudužo“, – pasakoja liudininkas Mike.

Orlaiviui nukritus, įsiplieskė gaisras. Į nelaimės vietą gelbėti žmonių ir gesinti liepsnų nedelsiant atskubėjo didelės ugniagesių gelbėtojų pajėgos.

„Keli pastatai buvo visiškai apimti liepsnų. Patvirtinta ir tai, kad vieno namo kieme yra sudužusio lėktuvo dalių. Užsiliepsnojo ir keli automobiliai, taip pat didelis sunkvežimis, buvęs kitoje gatvės pusėje. Kol kas nežinome, dėl ko nukrito lėktuvas. Tai aiškinsimės“, – sako ugniagesių vadas Justin Matsushita.

Gelbėtojai jau patvirtino, kad žuvo du žmonės – „Cessnos“ pilotas ir sunkvežimio vairuotojas. Dar du amerikiečiai sužaloti. Stogo virš galvos neteko mažiausiai 10 šeimų. Joms į pagalbą atskubėjo Raudonasis Kryžius ir perkėlė į laikinus namus.

Tai protu nesuvokiama. Tai – karo zona… Netekti savo namų ir mylimo augintinio tą pačią dieną – man to per daug“, – sako nukentėjusysis Jim.

Mediko pilotuojamas lėktuvas skrido į oro uostą San Diege. Orlaiviui artėjant prie tūpimo tako, dispečeris informavo pilotą, kad orlaivis skrido pernelyg žemai, tačiau įspėjimo skubiai pakilti pilotas dėl nežinomos priežasties nepaklausė.


Rašyti komentarą...
Z
ZENONA
2021-10-12 21:24:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
DIEVE KOKIA NELAIME
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų