Humanoidė Sofija tapo menininke: jos paveikslas – aukcione

Lietuvoje viešėjusi humanoidė Sofija tapo menininke ir  jos paveikslą bus galima įsigyti aukcione. Humanoidė sako, kad piešti ją įkvepia žmonių kūriniai. Ji turi ir mėgstamiausią savo tapytoją.

Potėpis po potėpio, – taip gimsta naujausias humanoidės Sofijos kūrinys. Ji sako, kad piešia, nes tam j įkvepia žmonės. Prieš penkerius metus sukurta humanoidė jau turi ir mėgstamiausią savo kūrėją. Tai – 31-erių italas Andrea Bonaceto, garsėjantis spalvingais, skaitmeniniais portretais.

„Andrea darbai labai įkvepiantys. Tai – žmogaus ir dirbtinio intelekto derinys“, – sako humanoidė Sofija.

Padedama dirbtinio intelekto, robotė Sofija savo darbuose atkuria ir Andrea, ir meno istorijos kūrinius, tačiau išskirtiniai jie tampa tik dėl to, kad paskutinius potėpius padaro ne kas kitas, o pati Sofija.

„Mes norime parodyti, kad meno ir technologijų pasaulyje atsiveria naujas kelias, kai bendradarbiauja ir vienas kitą papildo dirbtinio intelekto robotai ir žmonės“, – pasakoja menininkas Andrea Bonaceto.

Jau poryt vieną humanoidės Sofijos darbų bus galima įsigyti aukcione. Tai pirmas kartais, kai pasauliui pristatomas roboto humanoido kūrinys.


Rašyti komentarą...
J
Jūratė
2021-03-24 07:53:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nepakilo ligi tikros karalaitės galktikos svarbu ir ties.
Atsakyti
0

J
Jūratė
2021-03-24 07:53:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galktika svarbu - galaktika!.'
He hea..
Atsakyti
0

J
Jūratė
2021-03-24 07:56:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Toj sūū jau gimė kas sakoS BUS TIKRA KITA TA NAUJA JŪRATĖ DAR TAI! O JANONIS TAM ČIA MATYTI TIKTAI GALVOJE.O KAS TAI?????
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų